Author Topic: Vještina: Prikrivanje  (Read 2392 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zokz

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 34
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Vještina: Prikrivanje
« on: September 21, 2009, 10:33:05 AM »
Eto Tiger zanima me nasto svi stavljaju 5 poena na to prikrivanje kod renđera... (To prikrivanje smanjuje neprijateljov domet oružja).
A vidim da si i ti stavio 5 poena...

NIje mi to jasno kad sve životinje imaju domet 0 pa neznam jel to uopće djeluje na njih...?????
ILi ima nešto što ja neznam pa svi na to stavljaju...

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Vještina: Prikrivanje
« Reply #1 on: September 21, 2009, 03:36:45 PM »
djeluje dobro kod protivničkih strijelaca, bilo da je riječ o igračima ili neprijateljima u igri. protiv zvijeri i neprijatelja koji koriste blisku borbu je beskorisno. najveća korist je protiv rendžera u PVP, inače nemaš šanse protiv nekog s lukom jer te bi napadao 5-6 rundi prije tebe.
ja sam to stavil samo zbog borbe u areni protiv jednog rangera koji je reko da može pobijediti sve u mojem savezu dok sam još igral. ali nije uspio sve pobijediti. :)

Offline Zokz

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 34
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Vještina: Prikrivanje
« Reply #2 on: September 21, 2009, 05:26:13 PM »
oke tiger, hvala puno...

e usput kak to da si presto igrat?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Vještina: Prikrivanje
« Reply #3 on: September 21, 2009, 05:55:21 PM »
bil sam 3 mjeseca na godišnjem i jednostavno mislil sam uzeti 1-2 tjedna odmora pošto su svi bili iza mene daleko. onda mi je došo prijevod cijele igre, global warsa, 3 forum za odg na pitanja, tak da svakih 2 dana pošaljem kopat resurse nekih 50-60 AP i dam resurse savezu. :) naučil sam dosta o igri - većinu tak da sad testiram samo neke stvari koje me zanimaju. ili neke bugove koje ljudi prijave. bude došla zima, dugi dani, pa bude bolje. :)

Offline Zokz

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 34
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Vještina: Prikrivanje
« Reply #4 on: September 22, 2009, 12:16:56 AM »
oke.  ;D