Author Topic: Savezi  (Read 3096 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DarkLycan

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Savezi
« on: August 10, 2009, 09:07:46 AM »
Imam pitanje vezano uz pridruživanje savezima....kolega je već par puta napuštao tj. mijenjao saveze i kaže da mu piše da se više ne može pridruživati savezima...da li je to trajno...?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Savezi
« Reply #1 on: August 10, 2009, 01:57:16 PM »
Da, imaš 4 izmjene saveza u igri.

Offline Bolindus

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 115
  • Karma: +0/-4
    • View Profile
Re: Savezi
« Reply #2 on: August 16, 2009, 01:03:47 PM »
I vise nikad se ne mozes pridruziti savezu ?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Savezi
« Reply #3 on: August 16, 2009, 01:44:19 PM »
I vise nikad se ne mozes pridruziti savezu ?
Ne. I ne vidim zbog čega bi netko stalno mijenjao saveze. A i to ograničenje je postavljeno jer su(ili bi) neki ljudi ušli u savez pobrali sve iz spremišta saveza i otišli. i to bi radili svaki dan.

Offline Bolindus

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 115
  • Karma: +0/-4
    • View Profile
Re: Savezi
« Reply #4 on: August 17, 2009, 11:32:27 AM »
To je malo krivo rješeno. Evo ti primjer zašto.

Ja sam ušao u Cro_legion savez, ( 1 ulazak), i onda sam imao par poziva u jos nekoliko saveza, i sad to ej po meni bug od igre, ti s i vec u nekom savezu kliknes i prihvatis pozivnicu od tog drugog ( zanimalo me sto ce se dogoditi) i umjesto da javi vec ste u savezu ili tak onesto on mene prebaci u drugi savez ( 2 ulazak), i naravno sad sam morao opet otici u svoj savez jer nisam htio preci samo sam isporbavao ( 3 ualzak). I sad mi je ostao 1 ulaz u savez. Totalno lose rjeseno. Ako je to tako zbog krade onda ne valja po meni, jer ulazak u savez nema veze sa kradom.

Sto se tice krada to se rjesava na drugaciji nacin, recimo bilo je tih problema i u FS ka jej ekipa krala iteme, onda se lijeopo uvelo guild taganje predmeta ,koje igrac ako je izlazio iz saveza mu je igra automatsk iskinula i vratila u spremiste. naravno tu bi trebala biti i ogranicenja p orankovima koje moze stavljati Guild leader. znaci clanove koj ne poznas, imaju rank da ne mogu uzimat stvari dok ne steknes povjerenje. itd.