Author Topic: maximalni broj placenika koji mogu ici sa herojem  (Read 2716 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline fangus

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
maximalni broj placenika koji mogu ici sa herojem
« on: January 07, 2010, 01:16:30 AM »
Dakle zanimam me o cemu ovisi max broj placenika koji mogu ici u neki dungen sa glavnim herojem. Inace imam 3 placenika i sada sam presao nivo opet i kod placenika mi stoji N/A sto bi znacilo da nemogu vise voditi placenika sa sobom. Dali veci broj ovisi o necemu (tipa ranka moga heroja ili nekom statu ili sta)?
Hvala

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: maximalni broj placenika koji mogu ici sa herojem
« Reply #1 on: January 07, 2010, 09:07:09 AM »
Broj koji možeš voditi ovisi o nivou vještine Kapetan plaćenika.

Offline fangus

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: maximalni broj placenika koji mogu ici sa herojem
« Reply #2 on: January 07, 2010, 11:24:02 AM »
da to znam i to mi je na trecem nivou ali nakon toga pise N/A sto bi u prijevodu bilo not avable. dakle dali ce mi biti maximalno 3 placenika da mogu koristiti u igri do kraja same igre ili o nekom drugom faktoru  ; dakle kada predem recimo 15 nivo dali ce se onda maximalni broj placenika koji ce se boriti samnom biti 4 a na 20  ce onda biti 5 ili ovisi o mojoj inteligenciji da trebam imati inteligenciju 25 da bi mogao voditi vise od 3 placenika sa sobom. Dakle presao sam nivo 11 igram sa rangerom i jednostavno mi neda rasporediti taj jedan bod sto imam kod skilova na kapetan placenika. Pitanje je dali je to moj maximum za uvijek  ili se nesto treba desiti da bi mogao voditi vise placenika sa svojim herojem ako je ovo drugo sta tocno. Hvala

Offline tozak

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 15
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: maximalni broj placenika koji mogu ici sa herojem
« Reply #3 on: January 07, 2010, 12:22:51 PM »
da to znam i to mi je na trecem nivou ali nakon toga pise N/A sto bi u prijevodu bilo not avable. dakle dali ce mi biti maximalno 3 placenika da mogu koristiti u igri do kraja same igre ili o nekom drugom faktoru  ; dakle kada predem recimo 15 nivo dali ce se onda maximalni broj placenika koji ce se boriti samnom biti 4 a na 20  ce onda biti 5 ili ovisi o mojoj inteligenciji da trebam imati inteligenciju 25 da bi mogao voditi vise od 3 placenika sa sobom. Dakle presao sam nivo 11 igram sa rangerom i jednostavno mi neda rasporediti taj jedan bod sto imam kod skilova na kapetan placenika. Pitanje je dali je to moj maximum za uvijek  ili se nesto treba desiti da bi mogao voditi vise placenika sa svojim herojem ako je ovo drugo sta tocno. Hvala
To ti ovisi o nivou na kojem si ti, tokom sljedecih nivoa ce ti se ponovo otvoriti mogucnost da stavis na placenika, al ne znam tocno na kojem lvl, pretpostavljam da ce ti omogucit kad dodjes na razinu 3 i nema nikake veze s time kolko ti imas inteligencije zato sto nigdje ne pise da za placenike tvoj karakter koristi duh.