Author Topic: kože  (Read 2522 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
kože
« on: February 05, 2010, 09:42:18 AM »
ajd da ne otvaram novu temu pa cu tu napisat onda...., e ovak zanima me na razini 4 skuzio sam da medvjedi i vukovi bas i ne daju vrlo veliku kožu a to je bilo na razini 1 2 3..., samo onak anakonde, baziliskovi i krokodili i kornjace daju..., to mi je malo jadno...

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: kože
« Reply #1 on: February 05, 2010, 10:02:13 AM »
Na razini 4 najviše krzna daju krokodili, ostali manje. Traži mjesta gdje ima krokodila to se najviše isplati. Pošto je moj lik isto kožar, najviše vrlo velikog krzna sam skidao u "provinciji Seemilia" u "Zmijskim nebesima"
« Last Edit: February 05, 2010, 10:08:33 AM by mix2mix »

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: kože
« Reply #2 on: February 05, 2010, 12:52:50 PM »
tnx.... mix

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: kože
« Reply #3 on: February 10, 2010, 04:47:13 PM »
Na razini 4 najviše krzna daju krokodili, ostali manje. Traži mjesta gdje ima krokodila to se najviše isplati. Pošto je moj lik isto kožar, najviše vrlo velikog krzna sam skidao u "provinciji Seemilia" u "Zmijskim nebesima"

pa kaj nema krokodil kožu :( , nisam bas cul za krokodila sa krznom  :D ili je mutirao
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: kože
« Reply #4 on: February 10, 2010, 05:10:46 PM »
A joj.  *hihi* Krokodili imaju kožu i ona se obrađuje a ostale životinje daju krzno pa se opet dobije koža. Znači krzno je naziv za resurs koji dobijete od životinje a koža je konačni produkt. Tako da se jednostavno može razlikovati da li je nešto obrađeno ili ne. Nije bilo opcije da prevedem više stvari jer takve razlike u engleskom prijevodu ne postoji.