Author Topic: Elmas Veren görevler  (Read 6372 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sea

• Tier 1
  • *
    • View Profile
Elmas Veren görevler
« on: July 11, 2010, 02:55:11 PM »
 ???

3. aşamada oynuyorum. Tüm serüvenleri bitirdim. Elmas veren görevler kaldırıldı ve tavernalarda verilen görevler hepten saçma oldu.
İşte görevler

1- 20 kafir öldür . ödül:300-500 altın 3 görev puanı: gidilen yerde 1-2 kafir çıkıyor 10-12 görev puanı harcıyorsunuz. kullandığınız iksirler ve zırh yıpranması - masraf zaten. verilen ödül yapılan harcamanın onda biri. kimsenin gideceğini sanmıyorum.,

2-  Beş Deri Zırh işle; ödül 1000 altın. + 2 görev puanı : kullanacağınız  malzeme 50 deri : maliyeti 10000 bin altın + 5 görev puanı . Bunu niçin yapsın oyuncular.Saçmalıktan Başka bisey değil. Bu şekilde oyuncularla dalga geçiliyor.

Kimsenin neden tepki göstermediğini de anlamıyorum,Görevler zorlastırılabilir ama elmas veren görevler hemen başlatılmalı.Tabi ki elmas alan var, alamayan var. Eğer elmas alamayan kesim oyunu terkederse oyunda cok az kisi kalacak  ve kimse zevk alamayıp bırakacak ve güya,  gelistirilmeye çalışan  oyun simdiden terkedilecek. Öyle facebookta duvara verilen reklamda kurtarmayacak işi.Programcılar oyuncuları sağılacak inek olarak görmemeli ve oyuna daha fazla katılımı ve oyun heyacanını bir sekilde sağlamalı. Değisiklikler hep oyuncuların aleyhine olmak zorunda mı?

Diğer görevler de aynı şekilde. Çaba-sonuç orantısı hep negatif .

Dileğim Admin in elmas veren görevlerin bir an önce başlatılması konusunda oyun kurucularına gerekli baskıyı yapması ve isteklerimizi iletmesi.

Selamlar
« Last Edit: July 11, 2010, 03:05:57 PM by Sea »

mr_ferid

• Guest
Re: Elmas Veren görevler
« Reply #1 on: July 11, 2010, 03:01:11 PM »
bu konuda hakilisin ;) birilerine iletirim
« Last Edit: July 11, 2010, 03:04:58 PM by mr_ferid »

mr_ferid

• Guest
« Reply #2 on: July 11, 2010, 03:06:59 PM »
aslinda bir az sabr etsen fena olmazdi.cunki bu konu uzerinde calisiyorlar ;)
ama ben yinede judith-e bir az acele etmelerini soyledim ;)

Offline Sea

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: July 11, 2010, 03:14:03 PM »
diğer konular çözüldü ama bu konuda gereken acele gösterilmemiş. elmas verilen görevler 18 haziranda kaldırılmış .Bugün 11 temmuz..En kısa zamanda yeniden konulacak sözü havada kalmış.En kısa zaman bence 15 günü geçmemeliydi.İlgine tesekkür ederim. Umarım bir sonuc alınır.

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: July 11, 2010, 03:55:51 PM »
Çok yakında yeni bir elmas kazandıran görev sistem eklenecek oyuna biraz sabredelim.

Offline Sea

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: July 11, 2010, 04:01:16 PM »
Umarız ki çok yakında ifadesi 1 hafta gibi zamanı işaret etmektedir. İlgine tesekkür ederim

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: July 11, 2010, 04:07:45 PM »
Herşey yavaş yavaş rayına oturuyor. Tier5 bembeyaz eyaletinin tavernasında görev dahi yok. Programcılar oyunu en güzel hale getirmek için çalışıyorlar. Yaklaşık tarih hakkında bilgi aldıktan sonra buraya yazacağım.

Offline Sea

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #7 on: August 06, 2010, 12:38:42 AM »
Elmas veren görevden umudu kestik . bugüne kadar bir düzelme olmadı olacağı da yok gibi.Gördüğüm kadarıyla programcılar işin altında kaldılar ve oyunu geliştiremiyorlar. ama en azından şu tavernadaki görevlerin anlamsızlıgını görseler bari. kimse bu saçma görevleri görüp birşey demiyor.artık hiç kimse tavernadan görev bakmıyor. Öneri: altın maltın vermesinler : görevine göre 1000-5000 puan verseler veya güzel bir giysi , işlenmi maden/kaynak veya recete. o da yeter. bu mesajımın programcılara iletlmesini rica ediyorum

Offline Rogue

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #8 on: September 02, 2010, 07:35:17 PM »
Elmas fiyatları aldı başını gidiyor :))  elmas görevlerini yeniden düzenlemek bu kadar zor olmasa gerek ... elmasın fiyatının bu kadar yüksek olması özellikle zanaatçıları zor duruma sokacak ve oyunun tadı kaçacaktır.

Offline Rogue

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #9 on: September 13, 2010, 07:31:49 PM »
« Last Edit: September 13, 2010, 07:33:20 PM by Rogue »