Author Topic: Av partileri  (Read 2587 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rogue

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Av partileri
« on: July 11, 2010, 09:39:43 PM »
Açıklama:İmperia online da bir çok kişi sadece bir kaç kişiyle iletişimde ve çoğu oyuncu diğer arkadaşlarıyla birlikte beraber savaşamıyor oyun bu haliyle fazla bireysel kalıyor .Bu öneri oyuna heyecan katmak ve ittifak arkadaşları ile birlikte savaşıp oyundan daha fazla zevk almak maksatlıdır.
             Öneri av partileri
tehlikeli yaratıklar ayar imparatorloğunun gizli yerlerinde yaşıyor ,buraya tek başına ve rehbersiz gidenler tehlikeli yaratıkların akşam yemeği olabilir ,fakat ittifağın cesur savaşçıları ve komutanlarıyla birlikte gidenler ölüm kokan topraklarda cesurca savaşıyor.
       Önerinin oyunda nasıl yer alacağı:
av partileri günde 1 yada 2 kez her seviye için farklı bir eyaletten gidilir( örneğin 5. seviye için Bembayaz eyaleti) ittifağın komutanları tavernaya gidip av partisine gitmek ve gruba önderlik yapmak için tavernadaki av partisi adlı bölümden kayıt yapar akabinde 10 dakikalık süre işlemeye başlar bu süre zarfında avcı grubuna katılmak isteyen diğer üyelerde kayıt yaptırır,10 dakikalık sürenin bitiminde grupdaki kişi sayısı ( komutan dahil) 6-12 kişiye ulaştığında komutanın önderliğinde grup 20 dakika içinde av yerine ulaşılır.
        Av yerinde neler var:
Av yerinde birçok efsanevi ve epik yaratıklar bulunmaktadır ve bunları hakimiyetine alan karanlık güçlere sahip kötü liderler bulunmaktadır .Denilir ki bu yaratıkları öldürenler çok güçlü olur (silahlara bonus beceri kazanır) ve yaratıkların koruduğu hazinelere sahip olur(efsanevi , epik reçeteler , çok düşük ihtimalle düşen harika silahlar ve giysiler kazanılabilir )
         Savaşın başlaması ve devamı:Savaşa katılmak için her üyeden 1 elmas ve 15 görev puanı alınır, savaş giderek zorlaşan 15 raunddan oluşur ve raund sonrası 1 dakikalık dinlenme araları vardır. (savaşanların sağlıklarını ve manalarını yenilemeleri için )her raund sonrası Savaşta kazanılan tecrübe puanları hatrı sayılır bir bicimde artar.Av partileri günde 2 kere yapılır( saatini kaçıranlar için ) fakat görev puanı satın alınsa dahi her üye günde yalnızca birkere bu savaşlara katılabilir.Savaşa paralı askerler dahil olamaz ve ölen kişiler geldikleri şehre geri giderler.......
Evet arkadaşlar önerim bu , belki önerideki rakamlar değiştirilebilir ,yada eklemeler yapılabilir .Ama ben çoğu arkadaşımın öneriyi beğeneceğini ve destekleyeceğini düşünüyorum