Author Topic: Placenici i koristenje istih  (Read 2004 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bolindus

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 115
  • Karma: +0/-4
    • View Profile
Placenici i koristenje istih
« on: July 30, 2010, 02:42:47 AM »
Bok,

Zasto npr ako udem u tamnicu i recimo na prvom nivou uzmem placenike ali onda vidim da mi ne trebaju sljedecih par nivoa pa ih iskljucim, i htio bi ih natrag uzet zadnjih par nivoa, ne mogu ih vise oznaciti kvacicom i uzet.

Isto tako mislim da i kad krenes u tamnicu ako ih ne uzmes od prvog nivoa ne mogu ih kasnije uzet.

Tp je tak normalno ili :) Mislim ima neke logike ili idu il nejdu al negdje sma procital da ih mozes koristiti kad hoces :)

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: Placenici i koristenje istih
« Reply #1 on: July 30, 2010, 06:56:56 AM »
Zato što je tako napravljeno.
Pazi ovo: Dođeš pred tamnicu sa svojom ekipom, ulaziš samo ti, odeš u prvi podrum, kreneš još jedan kat niže, i s obzirom da još nisu izmislili teleport, kako očekuješ da će se tvoji plaćenici pojaviti dva kata ispod zemlje?

Ima logike, zar ne? Ipak je ovo igra u kojoj su barbari i ostala banda. Nije ovo "Starcraft".... :D :D :D

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Placenici i koristenje istih
« Reply #2 on: July 30, 2010, 07:43:57 AM »
Prije je bio bug koji je omogućavao da ako u prvih nekoliko koraka tamnice ne uključiš plaćenike, onda ih možeš uključiti naknadno pa su sa tobom do kraja. Međutim taj bug je sada popravljen.  ;) ;) ;)

Offline Bolindus

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 115
  • Karma: +0/-4
    • View Profile
Re: Placenici i koristenje istih
« Reply #3 on: July 30, 2010, 12:41:27 PM »
No znam da je to logicno i napisal sam to, ali prije se moglo, nisam znal da je to bug, ja sam iskoristavao to fino :)