Author Topic: Izrada predmeta  (Read 2523 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jelena

  • Guest
Izrada predmeta
« on: August 10, 2010, 08:54:54 AM »
Dobro jutro!Kako ste narode ??  :D
Ja sam kovac oruzja,Rudar 1. razina u zanatskim bodovima. E sad,ja kada odem u Izrada predmeta Pa onda u Rudar on mi pokaze na prvoj razini samo Bakrenu polugu da obradim.A ja npr. hocu da napravim neznam sad,neki stit a ne treba mi bakrena poluga ali mi treba nesto drugo sto je obradjeno a nemogu jer mi nista ne nudi.Pa ja trosim svoje zlato u aukcijskoj kuci pa tamo kupujem resurse potrebne za izradu predmeta.Molim vas da mi neko kaze zasto ja nemogu da preradjujem i ostale resurse?I kako da namestim da mogu?Ili je jedini nacin da kupujem?Ali bezveze,onda trosim puno zlata na to kupovanje,radije bih zlato trosila za kvalitetniju opremu nego za resurse koji kostaju preterano.Ako neko zna sta je problem molim vas da mi pomognete...  *rose*
Nadam se da sam navela sve sto je potrebno.Hvala puno

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Izrada predmeta
« Reply #1 on: August 10, 2010, 09:22:24 AM »
Pa ti si kovač oklopa i rudar. Možeš izrađivati oklope i skupljati metal i prerađivati ga u poluge. Za ostale resurse su tu druge profesije. Ne možeš ti sve izrađivati. A ako želiš na kasnijim razinama raditi pedmete, moraš skupiti dovoljno zanatskih bodova na prethodnim razinama, i zato treba izrađivati predmete. To možeš i kasnije, ako ti je zanimljivija borba ili možeš smo kupovati predmete i boriti se, to je tvoj izbor.

Jelena

  • Guest
Re: Izrada predmeta
« Reply #2 on: August 10, 2010, 09:55:57 AM »
Hvala Tiger na objasnjenju ali ja nisam kovac oklopa vec kovac oruzja.napisala sam tamo.

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Izrada predmeta
« Reply #3 on: August 10, 2010, 10:01:14 AM »
Svejedno. Znači da možeš raditi oružja i štitove. Za neka ti trebaju samo bakrene poluge a za druga ti treba još neke stvari, kao drvo ili koža... Zato ih trebaš kupiti ili kad uđeš u savez, dobiti od saveza.

Jelena

  • Guest
Re: Izrada predmeta
« Reply #4 on: August 10, 2010, 10:24:40 PM »
Vazi,hvala ti  *THANK*