Author Topic: Glavna prica 4  (Read 1508 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jelena

  • Guest
Glavna prica 4
« on: August 13, 2010, 12:13:02 PM »
Ja sam u Zemlji Harode.I tamo zavrsavam glavnu pricu.E sad dosla sam do Glavne price 4 i stala,i sad razmisljam sta bi trebalo da znaci ovo?

Glavna priča 4:

Uspavljivanje

"Najvažnija stvar za svakog ratnika koji želi postati Stražar Harode je stjecanje časti. Kako steći čast? Trea živjeti prema Kodu i oduprijeti se neprijatelju u sebi", Haroshi se postavio kao mentor, ali malo preotbiljno.
"Tvoj najveći neprijatelj je strah. Kako se riješiti straha? Eliminirajući ga, naravno. I--- kad već pričamo o strahu... bojiš li se vukova? Ne? To ćemo još vidjeti. Čuo si za priču o vukovima čije zavijanje te može vječno uspavati? I to je istinita priča. Da vidimo da li možeš napraviti suprotno..."

Zadatak: Pogubi glavni par koji vreba u Vječnom počivalištu .

Nagrada:
Zlato : 400
Iskustvo : 100
Predmet :Amulets

Napredak misije    0 od 1

Sta tu treba da radim? kakav par koji vreba? Ko su oni? Ako je neko zavrsio vu rpicu molim vas da mi pomogne...cini mi se da je ovo jako tesko.Please i Need HELP!  *WIZARD*
Hvala

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Glavna prica 4
« Reply #1 on: August 13, 2010, 03:26:46 PM »
trebaš otići u tu tamnicu sa više razina i pobjediti šefa koji se nalazi na zadnjem nivou tamnice. Vodi računa da tu tamnicu moraš proći odjedanput, bez da izlaziš iz tamnice. Opskrbi se sa napitcima i pobjedi ih  ;) ;) ;)
« Last Edit: August 14, 2010, 12:08:32 AM by mix2mix »

Jelena

  • Guest
Re: Glavna prica 4
« Reply #2 on: August 13, 2010, 08:06:51 PM »
Hvala,al trebace mi za to puno puno srece i par placenika i za mene veci nivo.Sacekacu da budem nivo 15 ili vise pa tek onda krecem u bitku! Hvala na odgovoru  ;) ;) ;) ;)