Author Topic: PvP borba  (Read 1412 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jelena

  • Guest
PvP borba
« on: August 13, 2010, 08:23:49 PM »
Posto sam ja mnogo radoznala ja sam krenula u PvP borbu iako sam 12 lvl  *hihi* ...Ali...izgubila sam naravno ali sam bar videla kako je to.Sad imam 1183 slave. E malo na pitanja sad? 1)Sta se desi kada ta slava padne na 0? 2)Da li se onda mozes boriti? 3)Da li mozes nekako da biras protivnika za pvp borbu? 4)Od kojeg nivoa po vasem misljenju je najbolji poci u tu borbu? 5) sta se dogodi kada pobedis? Jel dobijes pare,iskustvo,predmet bilo sta? jel dobijes nesto?
Hvala na odgovorima

P.S.Molim vas da mi odgovorite na sva ova pitanja jer me sve to interesuje.Ako nije problem da odgovarate po brojevima kako sam i postavila,npr. na prvo pitanje kada odgovarate stavite broj 1 i tako.Jel moze?Puno bi mi znacilo.Hvala vam momci  *V* *V*

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: PvP borba
« Reply #1 on: August 14, 2010, 12:07:45 AM »
evo:
1. slava ti teško može pasti na nulu, a i ako padne nikom ništa
2. možeš se boriti i dalje
3. protivnika možeš birati preko "statistike" pa pogledaj kod kojeg junaka vidiš simbol prekriženih mačeva njega možeš napasti klikom na te mačeve, a možeš i kliknuti na izazove pa ti se protivnik generira slučajnim odabirom ( protivnik može biti do +/- 4 nivoa razlike od tebe )
4. to moraš sama odlučiti
5. ako pobjediš dobiješ bodove slave i nešto zlata ( bodovi slave služe kao ugled među igračima i računaju se pri određivanju rang liste najboljih igrača zajedno sa iskustvom i zanatskim bodovima )

Nadam se da će ti ovo pomoći  ;) ;) ;)
« Last Edit: August 14, 2010, 12:11:12 AM by mix2mix »

Jelena

  • Guest
Re: PvP borba
« Reply #2 on: August 14, 2010, 12:23:16 PM »
Pomoglo mi je  ;) ;) ;) mnogo bolje se sad razumem u te stvari.A posla sam opet u borbu i pobedila u prvom izazovi i dobila sam postignuce   :hooray: Puno ti hvala mix *V*