Author Topic: ''Pratti junaka''  (Read 2300 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jelena

  • Guest
''Pratti junaka''
« on: September 02, 2010, 10:36:51 AM »
Interesuje me samo da li mozemo pratiti bilo kojeg junaka ili samo neke? I sta se radi kad pratis junaka? tako npr.mogu pomoci prijateljima u tamnicama ili sta? i to moramo zajedno da krenemo?Kako sve to ide...??
Hvala najlepse.... *HUNTER*

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: ''Pratti junaka''
« Reply #1 on: September 02, 2010, 11:05:38 AM »
Prat junaka je ustvari gumb za micro-blogging. Ako ga uključiš, možeš vidjeti koje komentare je junak napisao, čim ih napiše. Sve postove od junaka koje pratiš, možeš odmah vidjeti u dinjem desnom uglu na ikoni +, pokraj ikone od facebooka. To je samo brži način da ne provjeravaš ako je netko nešto napisao pomoću profila i onih plavih oblačića.

Jelena

  • Guest
Re: ''Pratti junaka''
« Reply #2 on: September 02, 2010, 08:06:29 PM »
hvala,ali nisam bas najbolje shvatila,mislim da se nismo dobro sporazumeli.ja sam pitala sta znaci ono prati junaka? ono kad kliknem da pratin ga u bitke...to sam pitala,a ti si odgovorio nesto drugo.nismo se dobro sporazumeli ali nije problem,ako mozes,molim te da mi odgovoris na postavljeno pitanje.
Hvala ti jos jednom Tiger ;) Pozdrav

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: ''Pratti junaka''
« Reply #3 on: September 02, 2010, 08:36:33 PM »
Nema opcije da pratiš junaka na način da ideš s njim u tamnicu. Imaš gumb kraj svih junaka kad ideš na statistike i vidiš popis svih junaka. I taj gumb(jedan plus u zelenom) radi ono što sam i opisao.

Jelena

  • Guest
Re: ''Pratti junaka''
« Reply #4 on: September 03, 2010, 07:35:07 AM »
dobro,hvala ti onda.moja greska,ali secam se da je ranije pisalo da kas stisnes na to ''prati junaka'' da ga mozes pratiti u tamnice,bar tako je ranije bilo,neznam kako je sad.Izvinjavam se...

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: ''Pratti junaka''
« Reply #5 on: September 03, 2010, 10:08:23 AM »
Nema potrebe za isprikama. Tko pita, ne skita. :)

Jelena

  • Guest
Re: ''Pratti junaka''
« Reply #6 on: September 03, 2010, 07:40:20 PM »
da hehe  :)  *PAINT*