Author Topic: Pravila !!  (Read 4492 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zlikovski

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Pravila !!
« on: September 10, 2010, 01:54:32 PM »
Kad će ova lopovska igra postat za sve ista ???

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Pravila !!
« Reply #1 on: September 10, 2010, 02:18:32 PM »
A zašto lopovska i što misliš pod za sve ista?

Offline Zlikovski

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Pravila !!
« Reply #2 on: September 10, 2010, 03:06:37 PM »
Koncepcija igre je lopovska pljačkaš i otimaš zamišljenim neprijateljima ili stvarnima ali to nije problem. Igram više od jedne godine i nemogu se otet dojmu da bi igra bila lakša da igram iz bugarske . Prateči borbe njihovih igrača ne čini mi se da je igra za sve jednaka pogotovo to osjetiš kad kupiš dijamante odmah iskustvo ide bolje opljačkanih predmeta je više itd. A i u sustavu te zakinu neki put primjetno a neki put možda ne pazimo dovoljno pa nismo ni svjesni gdje smo prevareni. Kako je igra kalkulativna sa nizom činioca nisam u mogučnosti predvidjeti borbu i koji to čimbenici osim poznatih igraju ulogu u dvobojima. Da ne dužim ima puno  stvari koji igru čine lopovskom od koncepcije do osječaja koji je opravdan a možda i ne samo ostavlja malo gorčine u ustima.

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Pravila !!
« Reply #3 on: September 10, 2010, 03:22:48 PM »
Onda su sve igre lopovske, jer još nisam naletio na RPG u kojem ne ubijaš protivnike, ne ispadaju im stvari pa ih ti sakupljaš.
Igrači koji kupuju dijamante imaju prednosti jer imaju premium dodatke, cehove, veći inventar..., ali nemaju nikakvu prednost u kalkulatoru bitaka. Tu sve ovisi o tome kako su junaku rspoređeni atributi, njegova oprema i sreća. Kod svake akcije postoje određene šanse za uspjeh, generator sučajnih brojeva generira broj od 1-100 i ovisno o tome i šansama za uspjeh, akcija uspije ili ne.
Npr. imaš 40 % šanse za kritičan udarac. ako se generira broj od 1-40 - uspio si, ako je veći od 40, nisi uspio. I na to nitko nema utjecaja, pa čak niti admini u uredu, programer, već čista sreća - koji broj generator izbaci. Ponekad možeš imati veliku sreću i lupiti 5 od 5 kritičnih, ponekad ne lupiš niti jednog, ali sa 40 % u prosjeku lupiš 2 od 5 kritičnih. To je onaj nepoznati faktor u borbi - sreća. Makar ako je junak bolji, ima bolju opremu, onda niti sreća ne može spasiti slabijeg. I nitko nema prednost u igri, niti bugari niti bilo tko.
Da, ponekad se dese neke stvari, neki bug koji mi ne možemo predvidjeti ili nismo znali da postoji, ali u tom slučaju se bug otkloni kad se otkrije. Ali tu se ne zakidaju igrači zato jer nemaju premium ili imaju, već jednostavno se desi. Serveri su hardware, bugovi se događaju...
Što se tebi konkretno desilo da to misliš?

Offline Zlikovski

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Pravila !!
« Reply #4 on: September 10, 2010, 03:48:07 PM »
bug-ovi me hoće a sreća baš i ne to mi se desilo !!

Želiš reč da bez obzira na dijamante (premium) količina iskustva zlata i prdemeta koje dobiješ u borbama je ista?
« Last Edit: September 10, 2010, 03:55:21 PM by Zlikovski »

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Pravila !!
« Reply #5 on: September 10, 2010, 05:37:44 PM »
bug-ovi me hoće a sreća baš i ne to mi se desilo !!

Želiš reč da bez obzira na dijamante (premium) količina iskustva zlata i prdemeta koje dobiješ u borbama je ista?
Da. Drop ovisi isključivo o šansama igrača, koje su iste za sve igrače(neovisno o premiumu) + šanse na lokaciji + šanse koje daju predmeti(ono dobivanje predmeta i zlata na prstenovima, amajlijama).  Premium ne povećava te šanse. jedina razlika je u redovima(cehovima) koje imaš aktivirane. Neki od njih daju 10% na šanse za zlato, iskustvo i predmete. Ali tih 10 % je na osnovne šanse, tako da ustvari je manje od 10%. I takve stvari normalno da moraju postojati, jer od nekud se i razvoj igre, serveri, bandwidth, plaće ljudi... moraju financirati.
Gle, kad ti se desi bug ili misliš da nešto ne štima, pošalješ poruku meni. Provjeri se, isprvi ako je zbilja itd. Mnogi ljudi prijavljuju bugove a ustvari nisu već igra tako funkcionira.
Što ti se desilo od bugova? Na njih mogu utjecati, na sreću baš i ne... inače bi igrao loto. :D

Offline Zlikovski

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Pravila !!
« Reply #6 on: September 10, 2010, 06:31:16 PM »
Obzirom da ne namjeravam napustit igru jedan dio premijum-a ću pisat sve predmete zlato i iskustvo a isti period bez premijum-a jedino tako ću se uvjerit u to što govoriš jer u godinu dana mislim da me osjećaj ne bi prevario uzet ću 20 borbi sa premijum-om i 20 bez premijum-a naravno u istoj tamnici ,ako je igra korektna razlika ne bi trebala bit veća od 5-10%. Prije 2-3 dana napravio sam prvi put u 6 pokušaja 3 rijetka prstena i za to sam trebao dobit 12 bodova u toj vještini , kako još uvijek imam 200 bodova gdje je tih 12 bodova?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Pravila !!
« Reply #7 on: September 10, 2010, 09:37:01 PM »
Obzirom da ne namjeravam napustit igru jedan dio premijum-a ću pisat sve predmete zlato i iskustvo a isti period bez premijum-a jedino tako ću se uvjerit u to što govoriš jer u godinu dana mislim da me osjećaj ne bi prevario uzet ću 20 borbi sa premijum-om i 20 bez premijum-a naravno u istoj tamnici ,ako je igra korektna razlika ne bi trebala bit veća od 5-10%. Prije 2-3 dana napravio sam prvi put u 6 pokušaja 3 rijetka prstena i za to sam trebao dobit 12 bodova u toj vještini , kako još uvijek imam 200 bodova gdje je tih 12 bodova?
Na kojoj zanatskoj razini si napravio te rijetke prstene?? Jer npr na razini 1 je 200 zanatskih bodova i maksimum.

Jelena

  • Guest
Re: Pravila !!
« Reply #8 on: September 10, 2010, 09:49:34 PM »
ne,nije na razini 1.retke ja mislim da mozes praviti na rizini 4 kada sakupis 300 zanatskih bodova.

Offline Zlikovski

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Pravila !!
« Reply #9 on: September 10, 2010, 10:24:57 PM »
Imate 200 zanatskih bodova na ovoj razini zanata. To znači da ćete od sad dobivati zanatske bodove samo ako izradite poseban predmet ili ako prizvedete više resursa kod izrade. Ovaj tekst vam je poznat skinuo sam ga iz igre i da riječ je o prvom livelu ali tamo ne piše da sam dosegnuo maksimum već piše ovo što sam napisao !!

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Pravila !!
« Reply #10 on: September 10, 2010, 11:11:53 PM »
http://www20.imperialhero.org/game/IHhelp/index.php?page=crafting
Da ali u kako igrati i u vijestima u igri i u jednom opisu piše da je za razinu 1 maksimum 200 jer možeš raditi samo rijetke, za razinu 2 300... Tu nije riječ o nikakvom bugu, već poruci koja piše za sve razine. Možda bi mogla imati dodatak da je za razinu 1 maximum 200... ali  to već piše na drugim mjestima.

Offline Zlikovski

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Pravila !!
« Reply #11 on: September 11, 2010, 12:44:45 AM »
moja greška  :-[ :-[ :-[ :-[

Offline Zlikovski

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Pravila !!
« Reply #12 on: September 12, 2010, 10:11:58 AM »
evo jednog igrača pa pogledaj koliko dobiva predmeta sa 28% a   ja sa 180%  ne dobivam toliko       igrač  Invisible ,   jel opet neki generator slučajnosti?

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Pravila !!
« Reply #13 on: September 12, 2010, 10:17:14 AM »
kod izrade predmeta ovo su maximalni bodovi:

Zanatski bodovi po razini
Razina 1
200/200
Razina 2
300/300
Razina 3
400/400
Razina 4
400/400
Razina 5
400/400
Razina 6
400/400


Kod dobivanja predmeta u borbi ovisi i u kojoj tamnici se boriš  ;)
« Last Edit: September 12, 2010, 10:19:02 AM by mix2mix »

Offline Zlikovski

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Pravila !!
« Reply #14 on: September 12, 2010, 10:24:36 AM »
opet sam pogrešio :-[ :-[ :-[