Author Topic: Broń z wyprawy odrazu przywiązana do właściciela  (Read 2634 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mayce

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Broń z wyprawy odrazu przywiązana do właściciela
« on: June 08, 2009, 12:14:40 PM »
W sumie wydaje mi się że to bug ponieważ pierwszy raz takie coś miałem, ale opisze wpierw cała sytuacje

Wybrałem sie do wąwozu umarlaka gdzie dostałem dwuręczny miecz poziomu 6 i sztylety do rzucania. Wszystko z jednej wyprawy. Chciałem dać komuś ode mnie z gildi ale miecz i sztylety od razu miały przywiązanie do mnie. Nie zakładałem ich na 100% zresztą jestem łowcą więc nawet tego miecza nie mógłbym użyć.
Sądzę że to bug chyba że tak jest że broń znaleziona na wyprawie od razu podpisana jest pod osobę która ją otrzymała

chegewara

  • Guest
Re: Broń z wyprawy odrazu przywiązana do właściciela
« Reply #1 on: June 08, 2009, 12:18:18 PM »
to nie jest błąd. wszystkie przedmioty znalezione w wielopoziomowych lochach są automatycznie związane z bohaterem. przyjemnej gry 8)

Offline Mayce

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Broń z wyprawy odrazu przywiązana do właściciela
« Reply #2 on: June 08, 2009, 12:30:58 PM »
Czyli rozumie że większośc przedmiotów jak kiedyś sie nawet dobre trafią są do sprzedania jedynie w sklepie bo ani ich nie założę ani nie sprzedam na aukcji. Troszkę głupie no ale trudno. Dziękuje za odpowiedz

chegewara

  • Guest
Re: Broń z wyprawy odrazu przywiązana do właściciela
« Reply #3 on: June 08, 2009, 12:36:40 PM »
nie wiem czy większość. jeżeli planujesz grę tylko na wielopoziomowych lochach to tak 8)

Offline Mayce

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Broń z wyprawy odrazu przywiązana do właściciela
« Reply #4 on: June 08, 2009, 12:41:06 PM »
Oki. W sumie troszkę mi to rozjaśniło w głowie o co chodzi. Dzięki i zamykam temat