Author Topic: Drago kamenje visih razina  (Read 3382 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline meow.bi

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Drago kamenje visih razina
« on: September 24, 2010, 09:47:29 PM »
Imam pitanjce u vezi dragog kamenja visih razina ( safir, rubin... itd ).

Ja sam vec na 3. razini kao junak. Iako sam vec dogurala do treceg zanatskog nivoa i kao rezac kamenja i kao draguljar, ja jos uvjek nisam vidila nigdje dragulje visih nivoa. Samo standardne ... smaragd, opal, ahat, itd

Kao rezac kamenja imam 136 bodova na prvoj razini, i 246 na drugoj. Da li to ima neke veze s bodovima ili mi je nesto promaklo ? ???

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Drago kamenje visih razina
« Reply #1 on: September 24, 2010, 09:58:18 PM »
kamenje viših razina nalaziš u provincijama viših razina, neznam točno gdje si tražila  :) :)

Offline meow.bi

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Drago kamenje visih razina
« Reply #2 on: September 25, 2010, 12:17:27 AM »
Pa vec sam dosla na 3. razinu, a nigde u provincijama druge razine nisam vidila safir za iskopati. Niti jedanput. Sad se secem po provincijama trece razine i nista. Ni rubina ni safira.

Offline meow.bi

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Drago kamenje visih razina
« Reply #3 on: September 25, 2010, 12:18:44 AM »
Evo i frend iz saveza mi javio da niti on nije nista vidio takodjer,a vec je 25 nivo.

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Drago kamenje visih razina
« Reply #4 on: September 25, 2010, 09:31:19 AM »
Rubine i safire možeš dobiti samo kao nagradu u bitkama i questovima. Barem na razini 3. Ako se mogu kopati, nema ih sigurno na razini 3, ali moram provjeriti ako ih ima za kopati i gdje.

mata031

  • Guest
Re: Drago kamenje visih razina
« Reply #5 on: September 25, 2010, 02:17:01 PM »
ne nema nigdje na ni jednoj razini mislim da mi je vođa saveza rekao da on npr kopa nesto i stavi 20 akcijskih pa mu nade nesto rubina ali ne drzite me za rijec

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Drago kamenje visih razina
« Reply #6 on: September 26, 2010, 12:31:13 AM »
Rubini i safiri se ne mogu iskopati. Mogu se dobiti (odnosno pronači) prilikom kopanja nekog drugog kamenja. Npr. zadate junaku neka kopa opale i to 5 puta, on pronađe 5 opala i za nagradu 1 rubin. Ovo nije pravilo nego mogućnost, ali je veća šansa ako je zadano višekratno  kopanje. Osim na kopanju, mogu se dobiti i kao nagrada za borbu u tamnici, ali samo protiv ljudi, borba protiv životinja ne donosi drago kamenje kao nagradu.  :)