Author Topic: Ne dobivam skill bodove za tamnog mistika!  (Read 2498 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marko03

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 6
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Ne dobivam skill bodove za tamnog mistika!
« on: October 01, 2010, 11:22:14 AM »
Level 16 sam i jos nisam dobio niti jedan skill point za vjestine tamnog mistika,niti na lvlu 15 niti na lvlu16 pa molim admine da to provjere.
Korisničko ime: marko03,trenutno sam u zemlji Harode.
Hvala

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Ne dobivam skill bodove za tamnog mistika!
« Reply #1 on: October 01, 2010, 02:57:39 PM »
Odabrao si specijalizaciju? Tamnog mistika. Jer na 15 nivou možeš odabrati tek, a kad dođeš na 16, zar nisi dobio 1 skill point koji možeš rasporediti kud želiš??

Offline marko03

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 6
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Ne dobivam skill bodove za tamnog mistika!
« Reply #2 on: October 01, 2010, 04:53:23 PM »
Na lvlu 15 odabrao sam tamnog mistika i nisam dobio niti jedan skill point,no mislio  sam  da se vjerojatno niti ne dobije.
Onda sam dosao na lv 16,sve ostale bodove sam redovno dobio,ali bodove za razvoj moci tamnog mistika tj. onaj jedan bod opet nisam dobio.Zato molim admina neka mi pogleda acount i ako je bug nadoknadi taj 1 i 2 boda koja nisam dobio.
 

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Ne dobivam skill bodove za tamnog mistika!
« Reply #3 on: October 01, 2010, 09:41:10 PM »
Na lvlu 15 odabrao sam tamnog mistika i nisam dobio niti jedan skill point,no mislio  sam  da se vjerojatno niti ne dobije.
Onda sam dosao na lv 16,sve ostale bodove sam redovno dobio,ali bodove za razvoj moci tamnog mistika tj. onaj jedan bod opet nisam dobio.Zato molim admina neka mi pogleda acount i ako je bug nadoknadi taj 1 i 2 boda koja nisam dobio.
 
Ok, biti će provjereno u ponedjeljak. Daj mi samo pošalji u privatnoj poruci podatke o računu. Pretpostavljam da je riječ o svijetu 2??