Author Topic: Nie przybywa doświadczenia  (Read 4001 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline igor

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Nie przybywa doświadczenia
« on: June 10, 2009, 10:45:33 AM »
Witam. Już się cieszyłem, że kolejna misja przeniesie mnie na 9 poziom mistyka (brakowało mi kilku punktów), a tu przykrość - oprócz braku raportu, nie przybyło mi doświadczenia - promocji nie było. Dziś po raz kolejny to samo. Jak może być przyczyna? Pozdrawiam.

chegewara

  • Guest
Re: Nie przybywa doświadczenia
« Reply #1 on: June 10, 2009, 10:59:28 AM »
podaj nick i serwer na jakim grasz 8)
jeżeli przyczyną nie jest przegrana walka to dawno temu na serwerze alfa takie rzeczy się zdarzały, ale ostatnio nic takiego nie zauwarzyłem

Offline igor

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Nie przybywa doświadczenia
« Reply #2 on: June 10, 2009, 11:44:15 AM »
Nick: igor.
Jak sprawdzić na którym serwerze gram? Podczas rejestracji wyświetliło mi informację, że to świat beta (może plotę głupoty, ale lepiej nie umiem tego wytłumaczyć).

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Nie przybywa doświadczenia
« Reply #3 on: June 10, 2009, 11:47:17 AM »
Nick: igor.
Jak sprawdzić na którym serwerze gram? Podczas rejestracji wyświetliło mi informację, że to świat beta (może plotę głupoty, ale lepiej nie umiem tego wytłumaczyć).

to wystarczy to zgłoszenia

Offline igor

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Nie przybywa doświadczenia
« Reply #4 on: June 10, 2009, 12:02:02 PM »
Słuchajcie, spróbowałem trzeci raz i poszło dobrze. Przeszedłem na kolejny poziom, mam nadzieję, że problem się nie powtórzy (walki były wygrane bo nie utraciłem całości zdrowia). Dziękuję za gotowość udzielenia pomocy i pozdrawiam.
Mam natomiast pytanie dotyczące przejścia na kolejny poziom rzemiosła. Uzyskałem 2 Tier jako cieśla, natomiast jako zbrojmistrz mam 101 punktów i nie odblokowało mi możliwości produkcyjnych dla Tier 2. Co muszę zrobić, aby pojawiły mi się przedmioty do wykonania na 2 poziomie?
« Last Edit: June 10, 2009, 12:07:06 PM by igor »

Offline igor

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Nie przybywa doświadczenia
« Reply #5 on: June 10, 2009, 01:14:23 PM »
Z sąsiedniego postu dowiedziałem się co jest przyczyną opisanego wyżej stanu rzeczy. Postaram się już nie niepokoić...

chegewara

  • Guest
Re: Nie przybywa doświadczenia
« Reply #6 on: June 10, 2009, 01:24:49 PM »
nikogo nie niepokoisz. czym innym jest zgłaszanie błędów, co zrobiłeś i przekazałem dalej a czym innym niezrozumienie tego co się czyta i zgłaszanie jako błąd. gdyby było pytanie o tier rzemiosła w dziale pytań nie było by problemu, na wszelkie pytania związane z grą chętnie odpowiem w miarę moich możliwości i posiadanej wiedzy 8)