Author Topic: 4 bakrena bodeza  (Read 2270 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Marko_Brut

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
4 bakrena bodeza
« on: November 28, 2010, 07:55:16 PM »
Dakle, ti si taj koji sve može iskovati? To je bar ono što sam ja čuo. Da vidimo onda da li je tvoja reputacija opravdana. Izradi - količina: 4, vrsta predmeta: Bakreni bodež i dobro ću ti platiti. (to mi je zadatak).

Moje vjestine su mi kovac oruzja i rudar.

-E pravi problem lazi u tome sto ja ne znam kako to da napravim, nemam upute gdje ici sta raditi, gdje nabaviti recept itd.
Molio bih nekoga ko je vec radia ovaj zadatak da mi obajsni korak po korak:
1 gdje mogu nabaviti recept
2 sta mi je potrebno od ruda itd za pravljenje
3 koliko zlatnika mi je potrebno
...

Dva dana se vec zafrkavam sa time zadatkom, i stvarno ne znam sta da radim  *UNDECIDED*

Unaprijed zahvalan svima

Marko_Brut

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: 4 bakrena bodeza
« Reply #1 on: November 28, 2010, 08:43:31 PM »
Recept za bakreni bodež imaš odmah, ne moraš ga kupiti. Pogledaj u Izrada predmeta i klikni na razina 1 pod Kovačem oružja. Trebaju ti resursi za bodeže., pisati će ti koji točno. To su bakrene poluge, za koje moraš biti rudar ili dobiti od članova saveza.

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: 4 bakrena bodeza
« Reply #2 on: November 28, 2010, 09:16:18 PM »
Za izradu bakrenog bodeža trebaju ti 3 bakrene poluge i 1 mekani kamen za oštrenje. ako si rudar možeš iskopati bakrenu rudu, pa ju preraditi u poluge i možeš iskopati mekani kamen za oštrenje, ako nisi rudar možeš te stvari kupiti i na aukciji pod "trgovina resursima". Zlato ti nije potrebno. Za izradu jednog predmeta trošiš jedan akcijski bod  ;) ;) ;)
« Last Edit: November 28, 2010, 09:19:07 PM by mix2mix »

Offline Marko_Brut

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: 4 bakrena bodeza
« Reply #3 on: November 28, 2010, 09:30:10 PM »
Za izradu bakrenog bodeža trebaju ti 3 bakrene poluge i 1 mekani kamen za oštrenje. ako si rudar možeš iskopati bakrenu rudu, pa ju preraditi u poluge i možeš iskopati mekani kamen za oštrenje, ako nisi rudar možeš te stvari kupiti i na aukciji pod "trgovina resursima". Zlato ti nije potrebno. Za izradu jednog predmeta trošiš jedan akcijski bod  ;) ;) ;)

uradio sam sve kako ste mi rekli, samo ne znam  jos gdje da preradim bakrenu rudu u poluge, imam ih 11  ???

Offline Marko_Brut

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: 4 bakrena bodeza
« Reply #4 on: November 28, 2010, 09:51:14 PM »
skontao sam  :D