Author Topic: Hoşgeldiniz =)  (Read 6608 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Styks

• ImperiaOnline Turkey
  • Moderator
    • View Profile
Hoşgeldiniz =)
« on: April 16, 2009, 09:34:27 AM »
Genel sohbeti boş tutmaya gelmez. Hadi biraz sohbet edelim. İmperialı Kahramanlar hoşgeldiniz =)

Offline Imperialis

• Tier 1
  • *
    • View Profile
Re: Hoşgeldiniz =)
« Reply #1 on: April 16, 2009, 09:36:22 AM »
hoşgeldiniz ve hoşbuldum  :D  oyun hoşuma gitti. ama çevirisini yapabilceğim bi hesap makinesi yok  :-\

Offline Styks

• ImperiaOnline Turkey
  • Moderator
    • View Profile
« Reply #2 on: April 16, 2009, 09:39:45 AM »
cevirideki hataları, ki bi sürü war :D ve de oyundaki diğer sorunları bildirin yeter, beğenmediğiniz isimleri filan değiştirmek elimizde. istediğiniz öneri veya fikirlerle gelebilirsiniz

Offline Imperialis

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: April 16, 2009, 09:41:00 AM »
evet bildiriyoruz gördükçe  :)

Offline _sametguler17_

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: April 16, 2009, 09:43:29 AM »
hoş bulduk hoş bulduk oyun içime sindi ama bu 1. hilemi yapmılş naapmış  7 lvl olmuş  ;D ona yetişemicez falla nese oyuna bi genel sohbet ekleseniz süper olur  ;D  bide sadece türklere özel forum.  ;D forumun ilk oyununu açıyorum  ;D
hayat boşş...

Offline Styks

• ImperiaOnline Turkey
  • Moderator
    • View Profile
« Reply #5 on: April 16, 2009, 09:44:13 AM »
kastın Mony ise oyun yöneticisi olduğunu bilmeni isterim  ;D ;D ;D

Offline _sametguler17_

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: April 16, 2009, 09:50:09 AM »
oyyun yöneticisi mi o  :o :o :o :o :o
hayat boşş...

Offline airman_01

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #7 on: April 16, 2009, 09:54:35 AM »
oyunda  görev puanı var  kulandıkça düşüyor. ve sıfırlayınca  oldukça uzun zaman beklemek gerekiyor.  belki büyük savaşlarda görev puanı veriliyor olabilir  onu bilmiyorum. benim teklifim üç savaşta veya beş savaş sonucu exstra görev puanı en azaından bir adet  ilk dört level için verilmeliki oyuncuyu oyundan soğutmasın.

Offline blues

• Turkish forum admin and
  • Community Manager
  • *
    • View Profile
« Reply #8 on: April 16, 2009, 01:23:02 PM »
oyunda  görev puanı var  kulandıkça düşüyor. ve sıfırlayınca  oldukça uzun zaman beklemek gerekiyor.  belki büyük savaşlarda görev puanı veriliyor olabilir  onu bilmiyorum. benim teklifim üç savaşta veya beş savaş sonucu exstra görev puanı en azaından bir adet  ilk dört level için verilmeliki oyuncuyu oyundan soğutmasın.

Beta'da Premium alınınca görev puanı artayabilecek. saat başına 2 görev puanı verilecek.

Offline blues

• Turkish forum admin and
  • Community Manager
  • *
    • View Profile
« Reply #9 on: April 17, 2009, 12:45:11 AM »
cevirideki hataları, ki bi sürü war :D ve de oyundaki diğer sorunları bildirin yeter, beğenmediğiniz isimleri filan değiştirmek elimizde. istediğiniz öneri veya fikirlerle gelebilirsiniz

evet sly bir sürü hata olması normal  :) oyunlar oynamayan ve türkçeye sahip olmayanın elinden gelen bu kadar   :) sayenizde düzeltiriz hataları  :)
« Last Edit: April 17, 2009, 01:28:49 AM by blues »

Offline MotaRo

• Moderator
    • View Profile
« Reply #10 on: April 17, 2009, 11:45:20 AM »
Ve ayrıca,şu zanaat için ayrı puan,görevlere gitmek için ayrı puan sistemi olursa daha iyi olur.Çünkü bu opsiyonu kullanmak için, 1 kere göreve gidip yapılacak olan eşyanın hammaddesini bulmak için puan harcıyoruz,görevden sonra bu hammaddeyi işlemek yine görev puanı kullanıyoruz :) ve karşılığında 1 tane işlenmiş madde geliyor.Benim silah yapabilmem için en az 4 tane bulmam gerekir.yani 8 görev puanını 1 silah yapmak için kullanmam demek...Ki zaten görev puanı sıkıntısı var,bide bunlara puan verince bayağı zorlaşıyor işler.

Offline CrisAngel

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #11 on: July 02, 2009, 07:12:14 PM »
s.a. kolay gesin we hayırlı osun şu ifadeleri öslemişim  ;D forumuda insan osun die gedim bu dertden mustafa müsdaripdi dio benim mod olduumm foruma haftada bir msj geliıo  dio  ;D
Turkey

Offline Lawrence

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #12 on: July 02, 2009, 11:09:26 PM »
evt bencede su gorev puanı ile ilgili bişi yapılırsa guzel olur ilk baslarda gercekten insanı oyundan sogutabilr bu tabi sonralarında nasıl olcak blmiyorum ama gorev puanı arttırılsa ne bilim onun benzeri bişiler olsa guzel olur.

Offline KervanHan

• Tier 1
  • *
    • View Profile
    • XinHunSMF123
« Reply #13 on: August 11, 2009, 05:27:20 PM »
Hoşbulduk. Umduğumdan güzel bir oyun ile karşılaştım ben. Şahsen çok güzel yapmışlar. Ayrıca Imperia Ekibi' nin bu denli hızlı çalışması biraz zor olsa gerek ama büyük işler başarıyorlar. Tebrik ederim...