Author Topic: izrada rijetkih predmeta  (Read 3448 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sankymanyak

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 6
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
izrada rijetkih predmeta
« on: December 16, 2010, 11:43:17 PM »
pozdrav!!!
riješavam glavnu pricu provincije velikih vjetrova i tamo trebam napraviti 2 rijetke bakrene ratnicke amajlije, dosad sam izradio 31 i od toga je samo jedna rijetka. koliko ih još moram izraditi da bi izradio i tu drugu da mogu zatvoriti zadatak???? please help

Offline Kekavac

  • Translator
  • *****
  • Posts: 86
  • Karma: +3/-7
    • View Profile
Re: izrada rijetkih predmeta
« Reply #1 on: December 17, 2010, 12:18:51 AM »
Pozdrav!To ne zavisi od tebe vec od cekica koji koristis.Mozes ti izraditi jednom i dobiti rijetki predmet a mozes i 31 i ne dobiti nista.
“The higher the monkey climbs the more him expose”

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: izrada rijetkih predmeta
« Reply #2 on: December 17, 2010, 12:33:14 AM »
pri izradi predmeta, imaš lijevo od predmeta vjerojatnost izrade nekoga predmeta, tu vjerojatnost možeš povećati iskustvom, tj. brojem zanatskih bodova koje imaš, onda alatom za izradu predmeta koji može biti, obični, rijetki, legendarni, a završavanjem nekih priča možeš osvojiti i epski alat za izradu. Vjerojatnost izrade povećavaju i zanatski kompleti, ali vodi računa da se njihov bonus računa samo ako zajedno sa njima koristiš i legendarni alat za izradu ( žuti ) ako nemaš žuti alat, zanatski komplet ne donosi nikakav bonus. slijedeće kako se može povećati vjerojatnost je unapređivanje građevina za izradu predmeta u savezu, svaka građevina je za određenu vrstu izrade. evo to bi ukratko bilo sve kako možeš povećati vjerojatnost izrade  ;) ;) ;)

Offline sankymanyak

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 6
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: izrada rijetkih predmeta
« Reply #3 on: December 17, 2010, 12:44:00 AM »
hm...........nisam u nicijem savezu, zanatski bodovi su na 200/200, a taj zuti komplet košta 50 dijamanata kojih nemam..........sta sad???

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: izrada rijetkih predmeta
« Reply #4 on: December 17, 2010, 12:48:16 AM »
možeš kupiti običan alat za izradu, on ti pojačava isto vjerojatnost, njega možeš naći na aukciji  ;) ;)

Offline sankymanyak

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 6
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: izrada rijetkih predmeta
« Reply #5 on: December 17, 2010, 12:54:38 AM »
ok hvala vam za odgovore............. 8)

Offline Noin_CRO

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: izrada rijetkih predmeta
« Reply #6 on: December 28, 2010, 10:18:58 PM »
Hvala sada se vide izvrsni predmeti na marketu ali ih moras gledati pod svim opcijama jer ako gledas pod: Obicni, rijetki, legendarni, epski ili kompleti nema ih nigdje a usto nema tab iliti tipkica za izvrsne *REDX* jedina opcija potrage za izvrsnim predmetima koji su bolji od obicnih a za malu malecku nijansu losiji od rijetkih ( u nekim slucajevima bolji) gledati sve predmete i kopati kao krtica na ćoravo pa bih molio admine da stave tab  *REDX* kojim ce se filtrirati ti predmeti da nebi ljudi morali razbijati glave  *WALL* kako tih predmeta

nema nigdje a uvedeni su u izradi
« Last Edit: December 29, 2010, 06:50:03 PM by Noin_CRO »

mata031

  • Guest
Re: izrada rijetkih predmeta
« Reply #7 on: December 29, 2010, 11:03:42 AM »
to izvrsni se raspoznaju po boji slova kako pise ime rpedmeta obicni su bijela slova rijetki plava....a izvrsni neka siva do crna samo tako ih prepoznajes mozda ima razlike u izgledu rpemdeta ali nisam se trudio vidit razliku tako da je najlakse po boji slova

Offline Bane66

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: izrada rijetkih predmeta
« Reply #8 on: January 04, 2011, 07:15:26 PM »
Ja sad nista ne razumem. Valjda sam glup ili sta vec. Imam kao kovac oruzja 106 bodova i dalje ni makac. Navodno mi se od sad dodaju samo retki predmeti. Ok. za najobicniji cekic mi trazi 200 bodova. Dakle jos uvek savijam plehove rukama. I kako ja sad da sa takvom tehnologijom izrade ocekujem makar i retku cackalicu? Eno mi cuce u kuci cekic i sekirce a ja jos uvek pustam nokte za kopanje i bildujem misice za rucno savijanje. Sta sam propustio?

E da! I kao drvoseca imam 153 boda u prvom nivou i 15 u drugom. I kad mogu da naucim jos jedno sekundarno zanimanje? recimo rudar. Pretpostavljam da mi to treba za oruzje,
PS:
Molim vas odgovorite sto prostije, da cak i ja shvatim. :(

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: izrada rijetkih predmeta
« Reply #9 on: January 04, 2011, 11:47:16 PM »
sada ti se računaju samo izvrsni predmeti, na 200 će se računati samo rijetki, na 300 samo legendarni,, a na 400 samo epski, kada dođeš do 500 imaćeš i vjerojatnost izrade kompleta  ;) ;)

možeš imati samo jedno sekundarno zanimanje :)