Author Topic: Warrior vs Warrior  (Read 8212 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Warrior vs Warrior
« on: December 20, 2010, 07:36:11 PM »
Hteo bi da znam kako bi bilo kad bi se borili ratnik gardian protiv ratnik besa oboje na 35 nivo i kakvo oruzje bi trebao da ima svaki od njih.

Offline Fragmaster

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 52
  • Karma: +4/-0
    • View Profile
Re: Warrior vs Warrior
« Reply #1 on: December 20, 2010, 07:55:09 PM »
 :) protiv ratnika,pogotovo guardiana je bitno imati visok minimum damage,jer guardian ima par hiljada armora i time smanjuje maksimum dmg za par stotina ,sto znaci da ako ne udaris critical, racunace ti se uvek minimum damage.A kad se koriste 2 oruzja ,sabira im se minimum damage.Presiroka je tema ,sta te konkretno interesuje?U takvom duelu oni raznorazni maljevi  mogu da rade dobar posao..
« Last Edit: December 20, 2010, 07:58:34 PM by Fragmaster »

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: Warrior vs Warrior
« Reply #2 on: December 20, 2010, 09:38:15 PM »
Nisam te razumeo bas dobro ja sam gardian u svakoj bitci ja dobijem maksimum dmg a nisam ni jedan critical uradio sad imam jednorucni mac sa 83.4-182.1 sa blok 14(+16) i stit sa 42(+12) i jednom sam izbroio u bitku od 12 runde sam blokirao 9 runde ali to sa neprijatelje 3 od 29 lvl ???

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: Warrior vs Warrior
« Reply #3 on: December 21, 2010, 11:33:15 PM »
Zar niko drug nece komentirati ovaj post da objasni sta je najbolje za gardiana a sta za fury ?

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: Warrior vs Warrior
« Reply #4 on: December 22, 2010, 08:55:36 AM »
Ovako, ne znam da li će ti ovo išta pomoći, ali ajde.
Lik mi je na 47lvl, ratnik bijesa, digao sam sve vještine do kraja tako da se mogu služiti sa dva jednoručna mača.
To je puno bolja opcija nego jedan dvoručni. Imaš više štete, vitalnosti, kritičan udar (kod mene 30%) minimalna i maksimalna šteta. i još sam stavio na bojni poklič (opaka stvar).

Offline Fragmaster

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 52
  • Karma: +4/-0
    • View Profile
Re: Warrior vs Warrior
« Reply #5 on: December 22, 2010, 10:21:54 AM »
Leadership i battle cry se potriru ,nisam imao iskustvo u praksi ,ali cak je i moguce da se ne potiru podjednako.Recimo gardijan dize 24% statove,a fury warrior skida protivniku isto toliko.E sad ako se gledaju base statovi,potiru se,a ako se gledaju trenutni,battle cry je jaci u obe varijante bez obzira ko prvi igra.2 Maca su dobra ,jer u proseku dobijas vise atributa od 2 oruzja nego od jednog ,a i kritikal se sabira.Mali nedostatak je sto nemas bonus stetu od vestine baratanja oruzjem.

mata031

  • Guest
Re: Warrior vs Warrior
« Reply #6 on: December 22, 2010, 12:27:31 PM »
ja sam ratnik bijesa i vecinom rastavim zastitnike osim ako me ne napadne netko nivo 45+  posto sam 43 onda oni imaju opremu 48 ili 49 nivo pa nemam sanse

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: Warrior vs Warrior
« Reply #7 on: December 22, 2010, 03:00:44 PM »
Imaš bonus na dva oružja 14%, na ostale je PDV-1 :D :D

mata031

  • Guest
Re: Warrior vs Warrior
« Reply #8 on: December 22, 2010, 04:45:11 PM »
i ovo sto fragmaster kaze bez problema dobijem zastitnika posto koristim 2 maca blokiram duplo mane od njega a imam puno vecu stetu

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: Warrior vs Warrior
« Reply #9 on: December 22, 2010, 06:43:19 PM »
Upravo tako. Samo nabaci nekoliko kila oklopa i uzmi si više okretnosti i spretnosti.

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: Warrior vs Warrior
« Reply #10 on: December 22, 2010, 07:08:32 PM »
mata031 aj ti meni nazi koji ratnik besa sa dva maca ce blokirati vise od gardiana sa mac i stit :) :) a to za vecu stetu da ima fury da ima ali zato gardian ima stit...

Offline Fragmaster

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 52
  • Karma: +4/-0
    • View Profile
Re: Warrior vs Warrior
« Reply #11 on: December 22, 2010, 07:44:17 PM »
Nije rekao da ima veci blok nego manji.A blok ne moze biti preko 50% .Ratnik besa ima stav za smanjenje stete u bliskoj borbi do 50%,i prema tome ja mislim da je ratnik besa jaci od gardijana podjednakog nivoa i opreme.Evo sta je tu bitno :

-ukoliko gardijan ima overkill na bloku (overkill- prekomeran blok ,odnosno ima recimo blok 80 posle smanjenja bloka snagom protivnika,pravilo mu smanjuje blok sa 80 na 50 .Ukoliko je ratnik besa isao na HP i vitalnost imace ogromnu prednost ako je napravio "overkill" guardianu.)
-ukoliko ratnik besa ima lud kritikal ,tj dobar kritikal na oba oruzja,kritikali se sabiraju ,i tu je glavna prednost dual wielda :zapravo od kojeg god oruzja kritikal potice,oba oruzja prave kritikal,i to je kritikal nazalost tu pogresno odradjen,sabiranje verovatnoce je jednostavno prejako. gardijan tu ima male sanse ,jer ga ratnik besa nece promasivati ,i da biva blokiran 50% (gardijan ima ogromne penale na agilnost od oklopa i stita) ,polupace ga ko beba zvecku .
-sa druge strane ,ratnik besa moze imati dovoljno dobru okretnost da izbegava udarce gardijana,posto u varjanti 2 macha nema penale od stita.
-Ratnik besa isto ima znacajan oklop ,odnosno kontra napad gardijana nece biti efikasan.
-Gardijan jednostavno mora da ima najbolji moguci kritikal na svom machu da pi parirao zbiru protivnickog, i da ima 95% hit rate (sto znaci negde +40 na preciznost,u poredjenju sa protivnichkom okretnoscu).Opet ,dosta zavisi koliko dobar blok ratnik besa ima nakon oduzimanja snage,a gardijani obicno idu na vitalnost nego snagu ,i ratniku besa ostaje solidan blok.
Po meni je ratnik besa jaci 1 na 1 .Postoji odredjeni zatvoreni krug gde neka klasa je jaca od jedne a slabija od druge.Recimo gardijan jede za dorucak rendzere sa strelama i nozevima za bacanje,to mu je specijalnost,a ratnik besa je bas za blisku borbu.

mata031

  • Guest
Re: Warrior vs Warrior
« Reply #12 on: December 22, 2010, 07:51:40 PM »
da meni isto bolji ratnik bijesa neka mi blokira 6 od 10 1 udarac skidam 800 a ja blokiram 4 ili 5 od 10 kad ame ne ide i ne moze mi skinit puno 200 po udarcu s tim da imam kontra napad kao i on i ne moze mi nista jos kada me ide kritican nekad me ni ne udari zastitnik

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: Warrior vs Warrior
« Reply #13 on: December 22, 2010, 10:30:06 PM »
-Prvo nikad nisam cuo za smanjenja bloka ili je nesto drugo i pitanju a nisam dobro skuzio.
-Drugo ako kontra napad nece biti uspesan onda ce Shield Bash biti uspesan i to sigurno.
-Trece neznam dali si nekada imao priliku da vidis da i kritican moze iznositi 0 visinu stete ja sam tu sansu imao i to na mog heroja udario sam kritican i bilo je 0 steta. ;) ;) ;)

Offline borce_kum

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: Warrior vs Warrior
« Reply #14 on: December 23, 2010, 12:19:47 AM »
Upravo tako. Samo nabaci nekoliko kila oklopa i uzmi si više okretnosti i spretnosti.

Gde da nabaci kad je vec nabacio koliko je mogao do max. :D :D :D :D