Author Topic: czasami gra się wylogowuje  (Read 6708 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Achilles

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 13
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
czasami gra się wylogowuje
« on: April 16, 2009, 10:22:05 AM »
mi się zdarzyło tak juz kilka razy, ostatnio jak chciałem przejrzeć statystyki, a w tym samym czasie mój bohater akurat dochodził (bez skojarzeń) do miejsca ataku.

chegewara

  • Guest
Re: czasami gra się wylogowuje
« Reply #1 on: April 16, 2009, 10:34:55 AM »
jaka przeglądarka i jaki system? 8)
« Last Edit: April 16, 2009, 11:38:45 AM by chegewara »

Offline Achilles

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 13
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Re: czasami gra się wylogowuje
« Reply #2 on: April 16, 2009, 11:37:55 AM »
opera i na xp gram
a przed chwila po podróży do miasta i powrocie znikło mi kilka chlebów banan i chyba jabłko :-)

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: czasami gra się wylogowuje
« Reply #3 on: April 16, 2009, 11:46:08 AM »
Pewnie zjadłeś po drodze  ;D
« Last Edit: April 16, 2009, 11:48:05 AM by ulvhedin »

Offline Achilles

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 13
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Re: czasami gra się wylogowuje
« Reply #4 on: April 16, 2009, 12:00:11 PM »
chyba ze moj bohater sam oszamal w co watpie bo zycia mam malo. On to po prostu musiał rozdać!!! Znalazl się miłosierny  >:(

chegewara

  • Guest
Re: czasami gra się wylogowuje
« Reply #5 on: April 16, 2009, 12:02:51 PM »
pewnie grasz myśliwym, to masz Robin Hooda ;p

Offline ewa

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +8/-4
    • View Profile
Re: czasami gra się wylogowuje
« Reply #6 on: April 16, 2009, 12:04:59 PM »
Problem jest związany z Twoją przeglądarką, Achilles. Gra ładuję się trochę inaczej na każdej przeglądarce i w związku z tym, że Firefox3 i IE7 to najbardziej masowo używane przeglądarki, w wersji alpha gra jest lepiej przystosowana właśnie do Firefoxa i IE. Oczywiście, w oficjalnej wersji IH takich różnic nie będzie ;)

Offline Achilles

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 13
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Re: czasami gra się wylogowuje
« Reply #7 on: April 16, 2009, 12:13:17 PM »
Ewa ale chodzi Ci o błąd wylogowania, czy zniknięcie przedmiotów? Bo jeżeli o wylogowanie to dla mnie żaden problem, jednak znikające przedmioty mogą być zniechęcające do gry. Wiem, że na razie to testy, więc różne rzeczy mogą się dziać, ale kiedy gra bedzie gotowa takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, bez względu na przeglądarke. Ewentualnie przy rejestracji powinna byc notka że zalecane przeglądarki to firefox i IE.

chegewara

  • Guest
Re: czasami gra się wylogowuje
« Reply #8 on: April 16, 2009, 12:16:38 PM »
jest informacja na forum, by testować grę na FF albo IE7. a wylogowanie to kwestia tego, że forum i gra są na jednym serwerze. Kosac miał tak samo i to jest odpowidź Otona. co do przedmiotów na razie brak odpowiedzi 8)

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: czasami gra się wylogowuje
« Reply #9 on: April 16, 2009, 09:08:52 PM »
jest informacja na forum, by testować grę na FF albo IE7. a wylogowanie to kwestia tego, że forum i gra są na jednym serwerze. Kosac miał tak samo i to jest odpowidź Otona. co do przedmiotów na razie brak odpowiedzi 8)

Na FireFoxie 3.0 potrafi też wylogować się.
Dzisiaj w robocie poprosiłem informatyków o zmianę IE 6.0 na 7.0 w związku z problemami z wejściem do chat...I niestety problem nadal istnieje. Tawerna działa, chata handlu też, a te trzy na 90% nie uruchamiają się. Sprawdzałem wersję flasha i mam najnowszą, więc to też nie problem z nim związany. Będzie więc lipa, jak będę chciał sobie coś kupić, no chyba, że będę klikał do upadłego.