Author Topic: Rad u taverni  (Read 3125 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Warbucks

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Rad u taverni
« on: June 23, 2009, 11:44:40 PM »
Za vrijeme rada u taverni dobija se nešto novaca zavisno o nivou, ali:
1) što se događa za to vrijeme sa zdravljem i spiritom? Dali miruju ili se obnavljaju?
2) ako niste premium igrač, dali možete prekinuti rad, ako da što se događa sa nadnicom?
3) ovo je u stvari za prijedloge: taverna a da u njoj nemožeš naći okrjepu, nego samo namrgođenog tipa koji trtlja zadatke? Valjalo bi omogućiti barem elementarnu hranu i pićence za okrjepu, kaj ne (ili možda još ponešto... kao u NeverWinter Nights, ko ih se sjeća... ;D )?
4) i ovo pod prijedloge (više ko zezancija)... malko mi je glupo da mi divlja svinja ostavi bananu... da je jabuka, nebih ništa rekao ali bananu... BTW, zar životinjice ne ostavljaju nakon obrade meso... kobase, salamu, špek, pršut itd... ;D

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Rad u taverni
« Reply #1 on: June 24, 2009, 07:55:23 AM »
Za vrijeme rada u taverni dobija se nešto novaca zavisno o nivou, ali:
1) što se događa za to vrijeme sa zdravljem i spiritom? Dali miruju ili se obnavljaju?
2) ako niste premium igrač, dali možete prekinuti rad, ako da što se događa sa nadnicom?
3) ovo je u stvari za prijedloge: taverna a da u njoj nemožeš naći okrjepu, nego samo namrgođenog tipa koji trtlja zadatke? Valjalo bi omogućiti barem elementarnu hranu i pićence za okrjepu, kaj ne (ili možda još ponešto... kao u NeverWinter Nights, ko ih se sjeća... ;D )?
4) i ovo pod prijedloge (više ko zezancija)... malko mi je glupo da mi divlja svinja ostavi bananu... da je jabuka, nebih ništa rekao ali bananu... BTW, zar životinjice ne ostavljaju nakon obrade meso... kobase, salamu, špek, pršut itd... ;D
1. radio ili ne radio, zdravlje i duh se obnavljaju normalno.
2. možeš prekinuti rad, ali ne dobiješ nadnicu za vrijeme koje si radio dok premium dobiju.
3. hranu možeš naći u drugim dućanima. količina je ograničena jer bi je onda ljudi koristili beskonačno. a u krčmi možeš raditi, unajmiti plaćenike i dobiti zadatke.
4. ono što dobiješ od zvijeri je raspoređeno slučajno. većinom padne krzno, ponekad neka hrana (može meso, banana,kruh..) i ponekad nakit. Od zvijeri ne možeš dobiti druge predmete, oni padaju samo od ljudi.  A tko kaže da se igra događa u našem podneblju. Ubio si zvijer u šumi u kojoj ima banana i baš si je gulila jednu kad si je ubio i dobio si ekstra bananu.  ;D

Offline Warbucks

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Rad u taverni
« Reply #2 on: June 24, 2009, 01:41:41 PM »
Quote
Ubio si zvijer u šumi u kojoj ima banana i baš si je gulila jednu kad si je ubio i dobio si ekstra bananu.
fuj... znači jedemo ostanjke :P ... ni kruh ne zgleda baš friško, a i jabuka mi je sumnjiva... ;D
Ma, da bar metnu kobasu i špek (blitva na lešo, panceta za one morski orjentirane ;D)... ko se može od jabuke najesti, i to nakon cjelodnevnog trčkaranja po "zaravnima sela nade" ::) :D

No, fala na (kao i uvijek) iscrpnim odgovorima 8)
Pozz!
W

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Rad u taverni
« Reply #3 on: June 24, 2009, 02:27:19 PM »
To je hrana za vas. :) Ja se ne žurim u igri i kad ubijem kojeg bika, svako malo si ga okrenem na ražanj. :)

Offline Warbucks

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Rad u taverni
« Reply #4 on: June 24, 2009, 11:42:09 PM »
To je hrana za vas. :) Ja se ne žurim u igri i kad ubijem kojeg bika, svako malo si ga okrenem na ražanj. :)

E, to ze ja pitam... nadam se da ima na višim levelima piva, janjetine i mladog luka ;D :D

malko mi je ekipa nemaštovita... npr bilo bi zgodno pivce ili tak nekaj, sa recimo plusom na spirit ali minusom na dexterity ili tak nekak... e, to bi bila fora... (je, još zaigram NWN :-[)