Author Topic: Mistyk światłości czy ciemności?  (Read 2266 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Amyleepl

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 152
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
Mistyk światłości czy ciemności?
« on: January 22, 2011, 01:14:32 AM »
Jak w temacie który waszym zdaniem jest lepszy?

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Mistyk światłości czy ciemności?
« Reply #1 on: January 23, 2011, 10:10:16 PM »
Zdecydowanie ciemności chociaż można czasami polemizować to mistyk ciemności ma swoje zalety ogromne. Odradzam mistykom umiejętność leczenie. Nieprzydatna w ogóle :/
Dobrze rozwinięty mistyk ciemności już z miejsca osłabia wroga. Oczywiście dla niego ważne jest by miał jak najwięcej zwinności i inteligencji tyle by duchowości starczyło na kilka(tak 2-3) walk. Zręczność też jest ważna - jak u każdego bohatera. Tak samo siły tyle by nosić pancerz oraz wzmocnić cios krytyczny. Nie wiem czemu u mistyków niektórzy patrzą na pancerz akurat u nich jest on nieistotny pancerzem mistyka jest zwinność która pozwala unikać większości ciosów.

Offline Amyleepl

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 152
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
Re: Mistyk światłości czy ciemności?
« Reply #2 on: January 26, 2011, 01:50:28 AM »
ok dzięki ale nie rozumiem czemu leczenie się nie przydaje. Wydaje mi się ze to jeden z jego największych atutów.

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Mistyk światłości czy ciemności?
« Reply #3 on: January 26, 2011, 09:46:00 AM »
Pożeracz duchowości. Od mniej więcej 4 tieru średni cios wynosi od 100 do 300 czyli przy leczeniu maks 144 życia to słabo szczególnie że pobiera od Ciebie manę leczenie dodatkowo merców ok ale jeszcze więcej many. Mistyk posiada ogrom umiejętności pomocnych. Wewnętrzny duch(nawet i 80% więcej życia na starcie) + jako mistyk ciemności mroczne przekleństwo oraz obrażenia do atrybutów nawet do 50 punktów! Toteż jak zajmiesz się leczeniem to kiepsko. Na 5 i 6 tierze leczenie nie daje nic! Przy ataku czasami 300 czasami 600 i ataku udanym często musielibyśmy mieć po kilka tysięcy many. Dobry mistyk skupia się na wspieraniu atrybutów, lub ich zabieraniu oraz na mrocznym przekleństwie/boskim błogosławieństwie. Najlepsi mistycy na serwerach IH nie używają leczenia.