Author Topic: recompensa neprimita  (Read 2156 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline blue_dragon

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
recompensa neprimita
« on: February 20, 2011, 01:12:52 AM »
Am terminat prima aventura, si nu am primit recompensa, acea armura. ce trebuie sa fac sa o primesc?

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: recompensa neprimita
« Reply #1 on: February 20, 2011, 02:58:49 AM »
Am terminat prima aventura, si nu am primit recompensa, acea armura. ce trebuie sa fac sa o primesc?
Din care taverna ai primit aventura acolo si o termini, doar daca ai terminat-o cu succes, in sens ca ai invins liderul din temnita cu multe nivele si ai ramas viu la sfarsit de lupta.
Poate fi si un bug, posteaza un screenshot sa vedem ce-ti scrie la sfarsit de aventura.
Din intrebarea data tine nimic nu pot intelege. De care aventura vorbesti? ce rang esti? in ce realm joci?
Si nu uita sa indici ce username folosesti...

Offline blue_dragon

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: recompensa neprimita
« Reply #2 on: February 20, 2011, 02:35:23 PM »
Din care taverna ai primit aventura acolo si o termini, doar daca ai terminat-o cu succes, in sens ca ai invins liderul din temnita cu multe nivele si ai ramas viu la sfarsit de lupta.
Poate fi si un bug, posteaza un screenshot sa vedem ce-ti scrie la sfarsit de aventura.
Din intrebarea data tine nimic nu pot intelege. De care aventura vorbesti? ce rang esti? in ce realm joci?
Si nu uita sa indici ce username folosesti...
ID de joc este blue_dragon sunt arcas sunt lvl 12, cred ca sunt rang 2. E vorba de aventura primita de la campiile satului, "aparatorul sperantei ". Misiunea este terminata, mi-am primit recompensa in aur si puncte experienta, insa nu am primit si armura.

Ţi-ai dovedit ţie însuţi că meriţi să fii numit erou. Cetăţenii din Satul Speranţei te consideră protectorul lor şi îţi ponunţă numele cu respect. Ai dat un exemplu stralucit tuturor oamenilor şi acum ei ştiu că atunci când ai curaj şi credinţă, poti face diferenţa. Fii mandru de tine însuţi, Eroule!

Aventura în Satul Speranţei a fost încheiată cu succes.
P.S.
cum fac sa postez un screen shot?
« Last Edit: February 20, 2011, 02:48:12 PM by blue_dragon »

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: recompensa neprimita
« Reply #3 on: February 20, 2011, 03:23:29 PM »
Nu ai primit armura din cauza ca nu ai terminat aventura la niv 1. Aventura "aparatorul sperantei " este de niv 1, singur esti de niv 2 din aceasta cauza nu ai primit-o. Pentru a primi toata recompensa oferita de aventura, trebuie sa fii si sa termini aventura la nivelul care este ea...
http://forum.imperialhero.org/int/index.php?topic=13701.0
« Last Edit: February 20, 2011, 03:27:14 PM by TaniaR »