Author Topic: mercovi  (Read 3130 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Martok

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 37
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
mercovi
« on: February 24, 2011, 12:51:04 AM »
koji mercovi su najbolji za borbu protiv mamuta,4 razina.??????? ??? ???

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: mercovi
« Reply #1 on: February 24, 2011, 08:45:41 AM »
Mene su mamuti dok sam imao ratnike, razbijali kao beba zvečku:.-(((
Tako da njih križaj. Iako nose teško oružje i teško su oklopljeni. Jedino ako nose čekiće ili sjekire i imaju vrtlog. Ali samo tada.

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: mercovi
« Reply #2 on: February 24, 2011, 08:52:42 AM »
lovci iz sjene, sa okom sokolovim, vještinom baratanja samostrelom, kišom strijela, i po mogućnosti kritičnim udarcem, trebali bi bez problema srediti mamute. Ako imaju još i lov od vještina to bi bio pun pogodak ;) ;) ;)

Offline mata031

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 77
  • Karma: +6/-60
    • View Profile
Re: mercovi
« Reply #3 on: February 24, 2011, 12:23:46 PM »
mix gdje ce naci takve placenike na razini 4 nema ih na razini 5 nesto malo a gdje ce biti na razini 4 ako uzmes sve lovce na duhove s dvojima nozevima za bacanje koljes ih samo tako samo da mercovi imaju puno okretnosti i spretnosti i nemas zimeoruzja takoder dobra i komplete za rendera od 5 dijelova tako ces zaklat i likove razine 5 s takvim mercovima

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: mercovi
« Reply #4 on: February 24, 2011, 02:03:50 PM »
mix gdje ce naci takve placenike na razini 4 nema ih na razini 5 nesto malo a gdje ce biti na razini 4 ako uzmes sve lovce na duhove s dvojima nozevima za bacanje koljes ih samo tako samo da mercovi imaju puno okretnosti i spretnosti i nemas zimeoruzja takoder dobra i komplete za rendera od 5 dijelova tako ces zaklat i likove razine 5 s takvim mercovima

mamuti su na razini 5, na razini 4 sam već zaboravio koje sam merceve imao, ali na razini 5 sam mamute prošao bez problema sa tim plaćenicima :) isto tako znam da ih nije lako naći sa dobrim karakteristikama, ali plaćenici se u gradovima mjenjaju svakih 16-18 sati, pa treba redovno pregledavati ponudu plaćenika i uzimati samo one koji imaju jako dobre karakteristike, a ne neke polu varijante. ja sam osobno tako radio, pa govorim iz iskustva :) ;) ;)

Offline nightwhisper

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 32
  • Karma: +2/-0
    • View Profile
Re: mercovi
« Reply #5 on: April 12, 2011, 11:35:11 AM »
Ja sam isto prelazio mamutovu jamu.Ali na kraju nema šanse kakve god imam plaćenike.

Offline mata031

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 77
  • Karma: +6/-60
    • View Profile
Re: mercovi
« Reply #6 on: April 12, 2011, 02:52:03 PM »
ja prešao tu jamu dok sam bio razina 4 s 2 ratnika 2 mistika i samo 1 lovcem iz sjene tako da ako uzmeš 5 lovaca iz sjene s legendarnim munjevitim samostrelima s oko 200 okretnosti i spretnosti ima da ga nema tako da samo je oprema bitna na tim lakim misijama kada ti dođe onaj bazilisk na razini 5 onda gledaj da imaš 5 strijelaca ja imam 4 lovca na duhove s 500 okretnosti i spretnosti i 1 ratnika s 2 bodeža ima oko 300 okretnosti i 250 spretnosti i uvijek mene ubije taj bazilisk sada bar nije problem imat 5 mercova s dobrim vještinama kada ih možes 12 pripremiti