Author Topic: Po co są najemnicy?  (Read 3288 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ettariel

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Po co są najemnicy?
« on: July 07, 2009, 01:46:06 PM »
O co chodzi z tymi najemnikami? Po co są? Oni coś dla mnie robią? Muszę ich utrzymywać?

Offline Ettariel

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Po co są najemnicy?
« Reply #1 on: July 07, 2009, 01:49:24 PM »
Dobra, widzę że w menu bohatera można się przełączać między bohaterem i najemnikiem.
Co to znaczy 'związany z *imię bohatera*'? Jak to odwiązać? :P

chegewara

  • Guest
Re: Po co są najemnicy?
« Reply #2 on: July 07, 2009, 02:18:49 PM »
to znaczy, że tylko ta postać może używać tych przedmiotów. dotyczy to również najemników i nie można tego "odwiązać"
najemnik pomaga w walce, ale zabiera część doświadczenia, konkretnie jest ono dzielone przez ilość walczących 8)

Offline Mayce

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Po co są najemnicy?
« Reply #3 on: July 15, 2009, 01:04:51 PM »
Hmm wpadło mi teraz do głowy pytanie o najemnika i jego poziom. Z tego co napisane jest czasami najemnik tez zbiera exp i wbija poziomy. TYlko skąd mam wiedzieć ile mu brakuje do 19 np jak nie ma podglądu stanu expa?? Bo chciałbym mu wbic 20 poziom by mógł pancerz z tier 3 nosic ale jezeli to ma trwać miesiąc to odpuszcze w ogóle go

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Po co są najemnicy?
« Reply #4 on: July 15, 2009, 04:16:17 PM »
i tu rodzi się problem on awansuje możesz przeprowadzić najemnika od powiedzmy 10 poziomu do 20 awansuje ale nie zmieni tieru czyli nie będziesz mu mógł kupić lepszej zbroi jest opcja "rozebrania" go ze wszystkiego co ma i zwolnienia a na jego miejsce kolejny na pożądanym tirze

chegewara

  • Guest
Re: Po co są najemnicy?
« Reply #5 on: July 15, 2009, 04:20:42 PM »
no i jest też opcja podejrzenia ilości exp najemników. wystarczy wejść w menu bohater i wybrać najemnika obok jego avatara jest liczba w żółtym kółku oznaczająca jego aktualny poziom, wystarczy wskazać na nim myszą i voila mamy doświadczenie najemnika 8)

Offline Mayce

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Po co są najemnicy?
« Reply #6 on: July 15, 2009, 04:38:05 PM »
I kolejny raz dziękuje za szybką odpowiedz:D A tak na marginesie myślałem że nie można nając najemnika na 20+ poziomie. Bo w wioskach z tier 3 dalej mi oferują najemników w przedziale 10-19 stąd tez moje wątpliwości i próba wbicia mu 20+:D

chegewara

  • Guest
Re: Po co są najemnicy?
« Reply #7 on: July 15, 2009, 04:42:37 PM »
ja sam mam najemnika poziomu 25 więc jednak jest możliwość najęcia takowych w prowincjach tier 3 8)

Offline Mayce

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Po co są najemnicy?
« Reply #8 on: July 15, 2009, 04:49:12 PM »
:D No ide po innych popatrzec bo ta prowincja w dolnym lewym rogu niby tez tier 3 a cały czas mam poniżej 20 poziomu do najmu. A nie mówiąc że w niej można kupować przet tier 4 więc wydaje sie że i najemnik powinien sie trafic z 20+ ale jakoś jest inaczej:D

chegewara

  • Guest
Re: Po co są najemnicy?
« Reply #9 on: July 15, 2009, 04:58:29 PM »
bo jest tak, że tier prowincji nie określa tieru przedmiotów w sklepach w tym także najemników. prowincja wielkich wiatrów co prawda jest tier 3 ale są tam sklepy tier 4 i tier 2, takie pomieszanie z poplątaniem 8)

Offline Mayce

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Po co są najemnicy?
« Reply #10 on: July 15, 2009, 05:23:53 PM »
Czyli tylko w prowincji jałowe skały można pewnie kupić bo w innych byłem już kiedys a te z tier 3 to  akurat tylko 2 są oblokowane do reszty nie można się udać. Zaraz zreszta dojde do niej i będe miał wszystko jasne

Offline pajak1000

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Po co są najemnicy?
« Reply #11 on: August 13, 2009, 07:20:22 PM »
a jak sie  pozbyc tych najemnikow.  mam ich 3  na pozionach 6, 8 i 19. tych 2 pierwszych bym sie pozbyl . da sie to jakos zrobic??

chegewara

  • Guest
Re: Po co są najemnicy?
« Reply #12 on: August 13, 2009, 07:51:09 PM »
a jak sie  pozbyc tych najemnikow.  mam ich 3  na pozionach 6, 8 i 19. tych 2 pierwszych bym sie pozbyl . da sie to jakos zrobic??
wejdź w menu bohater. po prawej masz opcję przełączania się na najemników. zdejmij całe ich wyposażenie i będziesz mógł ich zwolnić 8)