Author Topic: Puncte mestesugarit  (Read 1872 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline djebel

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 1
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Puncte mestesugarit
« on: March 15, 2011, 06:51:44 PM »
Buna tuturor,
 
eu poate sunt mai greu de cap dar nu inteleg cum fac puncte de mestesugarit, ce trebuie sa fac sa adun puncte de mestesugarit? Lemn am tot adunat dar de unde altundeva le pot aduna? Am level 10 si nu am nici un punct.   ???

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: Puncte mestesugarit
« Reply #1 on: March 15, 2011, 07:46:52 PM »
Buna tuturor,
 
eu poate sunt mai greu de cap dar nu inteleg cum fac puncte de mestesugarit, ce trebuie sa fac sa adun puncte de mestesugarit? Lemn am tot adunat dar de unde altundeva le pot aduna? Am level 10 si nu am nici un punct.   ???

Buna... Dintai trebuie sa-ti alegi profesia principala si cea secundara, pleci in orasul imperial si intrei in cladirea aceasta



Apoi intri in optiunea mestesuguri si fauresti, fiecare obiect faurit iti da punct de mestesug, dupa ce ajungi la 100 de pct. de mestesug, vei avea ocazia sa fauresti exceptional (procentajul iti va fi afisat) si vei deschide urmatorul rang (2). Inveti retete, le cumperi de pe piata sau din magazine specializate din oras si fauresti obiecte de rang 2. Le inveti punandule pe erou ca potiunile alimentele...

« Last Edit: March 15, 2011, 07:55:18 PM by TaniaR »

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: Puncte mestesugarit
« Reply #2 on: March 15, 2011, 08:16:10 PM »
Daca nu ti-e greu sa citesti, atunci vezi aici  ;)      http://www20.imperialhero.org/game/IHhelp/index.php?page=crafting