Poll

safdas

fdsa
1 (100%)
fda
0 (0%)

Total Members Voted: 1

Author Topic: glupa pravila  (Read 2173 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mata031

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 77
  • Karma: +6/-60
    • View Profile
glupa pravila
« on: January 20, 2011, 05:31:08 PM »
ja ne kuzim 2 alata sam vec potrosio nisam epik predmet izradio imam komplet razine 3 rad zanatlija i klupu takoder stavim na x8 izradu imam 7.4% sanse za epik i nece pa nece ja razmisljam da odustanem od igre jel su pravila ono preglupa ne može se igrat više normalno kako drugima ide 4 za redom epik meni nikako nemojte govorit sustav određuje već mi je dosta sustava šta mene uvijek zakine onda ljudi rade lijepo od 1 čekića im izade 10 epika meni od 2 ni 1 mjesto da mi sada 30 za redom bude epik nakon ovoga meni neće ispast epik do nove godine kako se bas meni to dešava ja jednostavno ne razumijem zašto su radili ovo sve bas je bilo zakon prije ono pre zakon ali sada su ućinili igru ne igrivom ne znam šta da kažem oko pravila i svega što su napravili jednostavno ne valja to što rade a ta izrada me najviše zeza stvarno nekad poludim lupam ekran koliko mi na živce ide sve to još sada ovo da moram na istoj razini preći priču da bih dobio nagradu naravno svi bugari završili priču pa ajmo sada ostale malo zezat ne razumijem zašto sve to zašto ja ne bih lijepo došao na 50 nivo i s novim plačenicima prešao priču i dobio epski alat naravno da moraju i to zeznit ma zapravo sami sebi štetu rade izgubit će igrače samo zbog izrade i svega kako e nerviraju bitno da bugarima ide izrada kako ne njima mora ići a nas ostale sta sada neka se muče izmaklo je sve kontroli turbo i igra nikad neće biti dobra kao prije jos će novih stvari uvest i jos ce vise zeznit kao da nisu dovoljno..................