Author Topic: PENTRU ADMINI...  (Read 2880 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEAX

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
PENTRU ADMINI...
« on: April 04, 2011, 05:27:33 PM »
saptamana trecuta mi-a disparut ciocanul -fauritor de armuri(castigat in provincie de +8 ) iar dupa crezand ca am facut eu vreo eroare am pus altul de +30(15 diamante...) si dupa ...mi-a mai disparut minim inca o pereche de cizme ale scutierului(de o anumita valoare pe piata) daca puteti sa imi dati inapoi totul (poate si altele pe care nu le stiu) ...multumesc

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: PENTRU ADMINI...
« Reply #1 on: April 04, 2011, 06:24:37 PM »
saptamana trecuta mi-a disparut ciocanul -fauritor de armuri(castigat in provincie de +8 ) iar dupa crezand ca am facut eu vreo eroare am pus altul de +30(15 diamante...) si dupa ...mi-a mai disparut minim inca o pereche de cizme ale scutierului(de o anumita valoare pe piata) daca puteti sa imi dati inapoi totul (poate si altele pe care nu le stiu) ...multumesc
Oce unealta are durabilitate, faurind pierzi din ea. Dupa ce ajunge la 0 dispare ciocanul...
Referitor disparitiei obiectelor. Obectele pot fi amplasate in depozit, care dupa 1 saptamana dispar, daca nu sunt mutate din desaga.
Poate fi si un bug... care trebuiesc date cunostintei in cel mai scurt timp posibil, nu dupa 1-2 saptamani. Ceva mai multe detalii daca e posibil?
 Sa nu uiti sa indici contul si lumea in care joci... Sa se faca varificarile...

(poate si altele pe care nu le stiu)

E chear interesant, singur nu stii ce aveai si doresti tot sa ti se returneze.... ::) :P


Offline CEAX

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: PENTRU ADMINI...
« Reply #2 on: April 04, 2011, 09:46:39 PM »
am faurit odata cu ciocanul de 15 diamante...(mai aveam inca 49) iar cizmele scutierului erau in desaga nu in depozit cand au disparut  ...contul meu e CEAX si lumea nu stiu cum sa aflu ... >:(

Offline CEAX

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: PENTRU ADMINI...
« Reply #3 on: April 04, 2011, 09:51:40 PM »
E chear interesant, singur nu stii ce aveai si doresti tot sa ti se returneze....                                                                                          iar tie iti spun ca daca ai fi admin sa vezi cate am numai in depozit ai intelege...

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: PENTRU ADMINI...
« Reply #4 on: April 04, 2011, 10:07:46 PM »
scrie lista obiectelor, programatorilor nu le este usor sa gaseasca obiectele daca nu stiu ce sa caute....
Daca ai scris tot tu la cere ajutor inseamna ca esti din lumea 3....
Cam din ce data nu ai jucat? Cand ai observat ca ti-au disparut obiectele?
« Last Edit: April 04, 2011, 10:41:04 PM by TaniaR »

Offline CEAX

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: PENTRU ADMINI...
« Reply #5 on: April 05, 2011, 07:02:06 PM »
intru des asa ca stiu sigur ca in ultimele 2 saptamani au disparut ...vreau inapoi doar cizmele scutierului ,daca era u manusile arcasului si ciocanul fauritor de armuri ;ca astea sunt de valoare restul nu ma intereseaza...multumesc

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: PENTRU ADMINI...
« Reply #6 on: April 06, 2011, 10:43:04 PM »
A fost verificat contul CEAX din lumea 3, nu este nici un bug si nu a disparut obiectele insa au fost folosite si au fost vandute pe piata.
Probabil ai transmis parola altui jucator sau ai foarte usoara parola si a intrat alt jucator pe contul tau.... Iti recomandam sa-ti schimbi parola... ;)