Author Topic: level 4 olan yerlerde level2 dükkanları ne geziyor...:)  (Read 3992 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline silifkeli

• Tier 1
  • *
    • View Profile
level 4 olan yerlerde level2 dükkanları ne geziyor...:)
« on: September 09, 2010, 01:23:16 PM »
level 4 te yaratıklarla savaşırken bol bol ixir e ihtiyacım oluyor ama bi bakıyorum level 2 dükkanları var içindeki ixirler de level 2 ye ait ixirler. mecburen başka eyaletleri dolanarak ixir toplamak zorunda kalıyorum. bunun yerine level 4 olan eyaletlerde level 2 lik dükkanları kaldırıp yerine level 4 dükkanları koysanız daha iyi olmazmı. yetkililerin ilgilenmesini istiyorum...

mr_ferid

• Guest
Re: level 4 olan yerlerde level2 dükkanları ne geziyor...:)
« Reply #1 on: September 25, 2010, 10:07:44 AM »
bu oyunu zorlasdirmak icin eger iksir istiyorsan o zaman baska eyaletlere ve ya tehlikeli eyaletlere gitmen gerek

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
Re: level 4 olan yerlerde level2 dükkanları ne geziyor...:)
« Reply #2 on: November 10, 2010, 04:49:21 PM »
level 4 te yaratıklarla savaşırken bol bol ixir e ihtiyacım oluyor ama bi bakıyorum level 2 dükkanları var içindeki ixirler de level 2 ye ait ixirler. mecburen başka eyaletleri dolanarak ixir toplamak zorunda kalıyorum. bunun yerine level 4 olan eyaletlerde level 2 lik dükkanları kaldırıp yerine level 4 dükkanları koysanız daha iyi olmazmı. yetkililerin ilgilenmesini istiyorum...

Bunun oyuna heyecan katmak tek eyalette tıkılı kalmamak için yapılmış bir sistem olduğunu düşünüyorum. Bu size özel değil bütün oyuncular için geçerli. Benim tavsiyem lonca saraylarından bir seferde toptan iksir alıp evinizde saklamanız çünkü lonca saraylarındaki iksirler market iksirlerinden daha güçlü olur.