Author Topic: OF, OF ,OF  (Read 5847 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEAX

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
OF, OF ,OF
« on: April 06, 2011, 06:54:37 PM »
azi dupa modificarile pe care s-au facut ,am intrat pe erou si aveam 4 desagi ca si cum as avea premium activat asa ca am incercat sa pun din depozit in desaga si nu mergea iar imdiat am pus manusile eroului meu in a 2 desaga si mi-a DISPARUT...dupa 1 minut au disparut si desagile....imi da-ti va rog manusile inapoi ? cont CEAX si sunt in lumea a 3

Offline dell1

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 21
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: OF, OF ,OF
« Reply #1 on: April 06, 2011, 07:09:17 PM »
si eu am patit asa noroc ca era cureaua mestesugarului si e ieftina

Offline CEAX

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: OF, OF ,OF
« Reply #2 on: April 06, 2011, 10:48:21 PM »
in plus nu mai vad in casa si nici in alianta la nici unul din alianta toti in lumea 3 :ALEXXL , BABUMARY ,CEAXONG ,PAPY, PAPY75 ,PAPYNO ,MARY.D , PAP.M , BOBcelRAU si nici nu se poate face nici o treaba cand intru la ei adica nu merge nimic

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: OF, OF ,OF
« Reply #3 on: April 06, 2011, 11:00:21 PM »
azi dupa modificarile pe care s-au facut ,am intrat pe erou si aveam 4 desagi ca si cum as avea premium activat asa ca am incercat sa pun din depozit in desaga si nu mergea iar imdiat am pus manusile eroului meu in a 2 desaga si mi-a DISPARUT...dupa 1 minut au disparut si desagile....imi da-ti va rog manusile inapoi ? cont CEAX si sunt in lumea a 3

Sincer eu nu inteleg cum de ai depus in desaga 2 manusile, daca nu aveai premiu. ACEST LUCRU A FOST IMPOSIBIL.
Ce aveai in dasagile 2,3,4, trebuia sa fie mutate in depozit sau desaga...

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: OF, OF ,OF
« Reply #4 on: April 06, 2011, 11:08:43 PM »
in plus nu mai vad in casa si nici in alianta la nici unul din alianta toti in lumea 3 :ALEXXL , BABUMARY ,CEAXONG ,PAPY, PAPY75 ,PAPYNO ,MARY.D , PAP.M , BOBcelRAU si nici nu se poate face nici o treaba cand intru la ei adica nu merge nimic

Atunci de ce eu pot vedea si din ambele conturi pe care le am!!!!!!. Va spun ca poate fi conexiune rea cu serverul IH, deobicei se incepe de la 5-6 seara, totul depinde de cati eroi sunt in joc, sau cu netul la calculator la voi, nu va grabiti sa postati deodat pe forum, nu intrati in panica, "cu rabdarea treci si marea". Vezi si maine daca e aceiasi problema postezi un sceen....

Offline Dantes.

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: OF, OF ,OF
« Reply #5 on: April 07, 2011, 10:16:15 AM »
Eu in orice cladire as intra ca sa-mi repar echipamentul, nu pot face asta deoarece nu apare nimic...de exemplu in magazinul universal nu apar potiunile, bijuteriile de pe randul de jos si evident butoanele. Aseara nu-mi apareau items si alte chestii in depozitul aliantei, plus ca nu puteam pune nimic acolo. Deci ceva tot s-a intamplat. :)

Offline CEAX

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: OF, OF ,OF
« Reply #6 on: April 07, 2011, 10:21:01 AM »
daca era conexiunea nu puteam intra cu CEAX si cu celelalte nimic ,iti pot da parola la un nume sa vezi si sa ma crezi ca imi vine sa ma las de jocul asta daca mai merge inainte asa...ciocanul fauritor de armuri ,cizmele scutierului , ieri manusile ...toate au disparut si raspunsuri fara rezolvari...referitor la manusi am explicat cum m-i sa intamplat ...nu am motive sa-mi inventez toate astea (nu am nevoie de aur sau lucruri gratis ,doar ce e al meu ) MULTUMESC si VA ROG VERIFICATI DACA PUTETI

Offline CEAX

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: OF, OF ,OF
« Reply #7 on: April 07, 2011, 10:22:29 AM »
e la fel ca la DANTES    :o

Offline CEAX

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: OF, OF ,OF
« Reply #8 on: April 07, 2011, 11:43:28 AM »
cu eroii sa rezolvat...daca recuperar si manusile....va pup.....o sa schimb si parola... :'(

Offline CEAX

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: OF, OF ,OF
« Reply #9 on: April 07, 2011, 12:06:56 PM »
nu m-ati lamurit cu nimic ...daca intra cineva de ce nu lua si celelalte lucruri pe care le am in casa ,,,,s-au vandut ???cum se poate vinde un ciocan +8 pe care il da jocul ??? manusile eroului meu care au disparut ieri intre ora 18,30 si 19,00 unde si cum au disparut ??? joc ca prostu' ca sa imi spuneti ca tot ce a disparut a fost vandut sau a intrat altu ...ori nu puteti remedia si rezolva problema si in cazul asta inteleg ca e o eroare de joc si tac si nu mai cer nimic ,ori nu intelegeti cum au disparut fara urma si da-ti raspunsurile astea ...daca puteti rezolvati daca nu las totul bata si gata ca noi pierdem ore si punem pasiune in ce facem ,,,macar un raspuns convingator MULTUMESC

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: OF, OF ,OF
« Reply #10 on: April 07, 2011, 09:27:45 PM »
cu eroii sa rezolvat...daca recuperar si manusile....va pup.....o sa schimb si parola... :'(
La intrebarea ca nu poti vedea in magazine, casa incearca si alt browser, sau mai tasteaza odat refresh la browserul pe care il folosesti, eu asa procedez cand am probleme de acest gen (am inteles in ce mod nu puteti vedea in depozit, magazin sau casa). Acesta nu e bug la sigur va spun...

Ce manusi aveai? scrie lista completa, intrebarile care te deranjeaza de la a la z... Vom incerca inca odat, daca nu spui corect topicul va fi inchis....

Offline CEAX

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: OF, OF ,OF
« Reply #11 on: April 07, 2011, 10:52:20 PM »
va tot vorbesc de manusile locotenentului (cred ca asta e numele) au disparut ieri intre orele 18,30 si 19,00.  va multumesc . cont CEAX lumea 3

Offline CEAX

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: OF, OF ,OF
« Reply #12 on: April 13, 2011, 04:32:02 PM »
vad ca nu mai dati nici un semn de viata in legatura cu manusile  care au disparut in ceata...o i-au ea pe o eroare a jocului si merg mai departe asa ca oricum nu pot sa fac nimic ...dar NU MI-ATI FOST DE NICI UN AJUTOR...nici cand ciocanul fauritor de armuri (15 diamante) a disparut fara sa fauresc nimic ,nici cu cizmele scutierului pe care am dat o gramada de aur , nici acum ca v-am decscris  in detaliu la cateva ore dupa ce au disparut aceste manusi ---