Author Topic: pls  (Read 2195 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mata031

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 77
  • Karma: +6/-60
    • View Profile
pls
« on: April 16, 2011, 06:54:19 PM »
ajde molim vas neko od moderatora da mi kaže jel mogu odgovarat na pitanja u onome pitaj za pomoč kada vidim kakvi se odgovori tamo daju muka mi je napravite selekciju ja znam dosta toga i mislim da bih bio od pomoči tako da vas molim da me neko ubaci tamo!!!!!!!!! vjerojatno ćete reći da nema mjesta ali neka neko pogleda te odgovore oćajno stvarno eo 1. na koje sam naišao odma ćim sam odvorio lik kaže da je lovac iz sjene i da ima vještine lovca na duhive (luk, samostrel....) i ovaj umjesto da odgovori da su to vještine lovca iz sjene on napiše da se mora promijeniti u lovca na duhove da ima vještine lovca iz sjene hahaha to je smiješno da sam dalje čitao bilo bi još toga eo to je odma 1. pitanje i već gluposti mislim dođe mi da preko poruke tom liku što je pitao kažem točan odgovor........ tiger ako možeš nešto ućiniti eo molim te ili mix ovi odgovori su žalosni  :( :( :(

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: pls
« Reply #1 on: April 16, 2011, 10:12:18 PM »
ja sam sada odgovorio na to pitanje :) a nije krivnja na onome tko je odgovarao, jer je pitanje postavljeno skroz smušeno :)

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: pls
« Reply #2 on: April 17, 2011, 05:44:24 PM »
Trenutno odgovaraju samo dvojica, pa mogu uzeti trećeg.  Ali nema baš puno pitanja, tako da nagrade baš nisu velike.
Pošalji korisničko ime i svijet na koje želiš  da ti omogućimo odgovore.