Author Topic: Nie można otworzyć menu.  (Read 2020 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Nie można otworzyć menu.
« on: April 22, 2011, 11:00:46 AM »
Po ostatnich zmianach wizualnych w grze (w tym w menu gildia i wiadomości)
Niektóre okna mają problemy po pierwsze nie każdy może otworzyć nowych wiadomości. (raz działa raz nie)
Nie zawsze można otworzyć menu magazyn gildii raz działa raz nie. Pomimo że nie podróżuję mam często problemy z menu gildia-> magazyn gildii po prostu wyświetla się pasek z zakładkami a pod spodem nie ma nic jest widoczna mapa lub menu bohatera. Do rozwiązania tego problemu często wystarczy odświeżyć całą stronę.
 co do wiadomości to problem wygląda następująco:
Quote
nie można przeczytać wiadomości   
cały czas znika (co otworzę) a wchodząc do folderu wiadomości, naciskam przeczytaj i nie otwiera jej. Cały czas tak jest. Dostałam jakieś zaproszenie i nie mogę zobaczyć tej wiadomości...
(to z poproś o pomoc)
Wydaje mi się że problem jest podobny. Pozdrawiam.
PS: Tak święta i mam trochę czasu by pomarudzić  :D

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Nie można otworzyć menu.
« Reply #1 on: April 26, 2011, 07:48:57 AM »
Mam właśnie to samo . Nie mogę otworzyć wiadomości , statystyk w sumie nic nie mogę otworzyć :'( Co ciekawe dotyczy to tylko moich postaci w gildii Morska w  Polanach wszystko działa porawnie . Wazery coś mi się zdaje że to Twoja robota  >:(

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Nie można otworzyć menu.
« Reply #2 on: April 26, 2011, 12:17:10 PM »
 :D
Wsio super ale flexa ni huhu nie kumam gdyby to było z jakimś javascriptem to prędzej mógłbyś mnie podejrzewać. Co do problemu wiem kiedy magazynu nie powinniśmy widzieć:
Kiedy podróżujemy i kiedy jesteśmy w jakimkolwiek lochu. Co do wiadomości zdaje się że działa podobny problem tylko czemu?