Author Topic: relicva antica  (Read 3458 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
relicva antica
« on: April 28, 2011, 09:32:31 AM »
am faurit cu relicva antica a bijutierului un inel si a iesit normal ! de ce ?

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: relicva antica
« Reply #1 on: April 28, 2011, 03:52:33 PM »
am faurit cu relicva antica a bijutierului un inel si a iesit normal ! de ce ?

Imposibil... :evil4: de ce nu ai facut un screen??

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: relicva antica
« Reply #2 on: April 28, 2011, 03:59:22 PM »
Cu relicva antica poti fauri doar in rangul de care e unealta si mai mic, doar cu conditia ca poti fauri epic.... Corespunzi acestor conditii?

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: relicva antica
« Reply #3 on: April 28, 2011, 05:33:39 PM »
scrie undeva aceste reguli pe care leai spus mai sus ?si daca da spunemi si mie unde ? ca pe unealta scrie doar ca este sansa de 100% epic ! inseamna ca e bug ! nu ?!

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: relicva antica
« Reply #4 on: April 28, 2011, 07:46:50 PM »
scrie undeva aceste reguli pe care leai spus mai sus ?si daca da spunemi si mie unde ? ca pe unealta scrie doar ca este sansa de 100% epic ! inseamna ca e bug ! nu ?!

Scrie si aceasta e regula... Si te rog sa fii amabil, sa nu mai scrii cuvinte murdare pe forum.
Raspunde te rog la intrebarea care am dat-o mai sus...si-ti spun, este bug sau nu........................

Offline Stapin1

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +2/-2
    • View Profile
Re: relicva antica
« Reply #5 on: April 28, 2011, 08:22:06 PM »
Daca nu ai ai sansa de a face epic atunci sigur ca nu vei putea face nici macar cu relicva antica trebuie sa punctele de mestesugarit necesare pentru a putea face insa daca ai la sigur este bug

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: relicva antica
« Reply #6 on: April 29, 2011, 09:21:23 AM »
nu corespund !!!!..........................unde am scris cuvinte murdare?????:(( :( :o........doar am aratat ca sunt suparat......eu am mai avut o intrebare mai demult tot de genul asta referitor la ciocanul galben si mi sa raspuns ca nu conteaza de ce rang este . adica daca e de rang 2 poti fauri cu el si de rang mai mare....................... te rog mult tare zimi si mie unde sunt toate regulile acestui joc ! pun prea mult suflet si timp ca sa il joc dupa ureche ! mersy mult si scuze dar nu am folosit cuvinte ,, murdare'' si daca da spunemi unde ! sunt suparat doar ca am pierdut un ciocan epic ! tu nu ai fi ?!

Offline Stapin1

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +2/-2
    • View Profile
Re: relicva antica
« Reply #7 on: April 29, 2011, 11:09:48 AM »
Mai intrebi pe piata un ciocan costa o avere cel putin 80 mil gold

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: relicva antica
« Reply #8 on: April 29, 2011, 04:24:34 PM »
nu corespund !!!!..........................unde am scris cuvinte murdare?????:(( :( :o........doar am aratat ca sunt suparat......eu am mai avut o intrebare mai demult tot de genul asta referitor la ciocanul galben si mi sa raspuns ca nu conteaza de ce rang este . adica daca e de rang 2 poti fauri cu el si de rang mai mare....................... te rog mult tare zimi si mie unde sunt toate regulile acestui joc ! pun prea mult suflet si timp ca sa il joc dupa ureche ! mersy mult si scuze dar nu am folosit cuvinte ,, murdare'' si daca da spunemi unde ! sunt suparat doar ca am pierdut un ciocan epic ! tu nu ai fi ?!

Vezi la noutati in arhiva.....................Referitor la instrumentele epice   2010-06-23 13:51:46

Mesajul de care ti-am spus a fost sters de mine :evil4: