Author Topic: ajutor tabacar  (Read 2047 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline phibrizzo

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
ajutor tabacar
« on: May 05, 2011, 01:59:24 PM »
Exista pentru meseria aceasta vreun obiect care sa cresca sansele de a "gasi piei" sau sa cresca nr de piei obtinete de la un animal? Intreb deoarece chiar si la lupte cu 2-3 inamici primesc o piele si din 12 lupte cam 5 nu primesc nimic si dureeeeaza foarte mult pana strag piei sa pot sa fac o armura ceva. Sau e vreun mod prin care se poate imbunatati vreun skill de jupuire si eu nu stiu?
Multumesc anticipat.

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: ajutor tabacar
« Reply #1 on: May 05, 2011, 04:23:52 PM »
Exista pentru meseria aceasta vreun obiect care sa cresca sansele de a "gasi piei" sau sa cresca nr de piei obtinete de la un animal? Intreb deoarece chiar si la lupte cu 2-3 inamici primesc o piele si din 12 lupte cam 5 nu primesc nimic si dureeeeaza foarte mult pana strag piei sa pot sa fac o armura ceva. Sau e vreun mod prin care se poate imbunatati vreun skill de jupuire si eu nu stiu?
Multumesc anticipat.

Luptand de unul singur, cu inamici animale de nivel mai mare ca al tau, vei avea mai mare sansa de obtinere a pielei. Daca inamicii sunt mai mici in nivel, atunci sansa de obtinere a pielei e mai mica, din 12 pct. poti lua chear 0 piele...