Author Topic: nu stiu...  (Read 1913 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline snowman

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 10
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
nu stiu...
« on: May 10, 2011, 10:21:57 AM »
sunt vrajitor de magie neagra, lvl 37. care sunt cei mai buni mercenari pentru mine??? cea este cea mai buna combinatie de mercenari??? nu vreau sa angajez mercenari la intamplare, sa cheltui bani pe iteme si dupa sa aflu k nu am facut bine. momentan am 4 puncte la capitan de mercenari...ms frumos pt ajutor

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: nu stiu...
« Reply #1 on: May 10, 2011, 12:56:17 PM »
Am vazut unii jucatori angajeaza merc vanatori din umbra cu ochi de vultur si salva la maxim, sunt buni pentru distrugerea inamicilor din prima runda.
Pentru a angaja merc. care-ti va fi de folos este nevoie sa cunosti fiecare abilitate ce prezinta si cand angajezi un merc vezi ca abilitatile sa fie cat la maxim, sa nu fie o multime de abilitati dar cu 2-3 pct. , mai bine mai putin da cu mai multe pct. de abilitati. Vrajitorii de magie alba tot sunt buni, ei ajuta pe merc. sa mareasca pct. de atribute. Razboinicii sunt ca niste tancuri, care au o multime de viata si armura, razboinicul cu provocare 10 poate sa salveze alti merc si pe erou, atragand inamicii asupra sa.
Despre abilitati se poate de vorbit mult insa fiecare angajeaza cum considera ca este mai bine...

Offline Victor_i

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: nu stiu...
« Reply #2 on: May 10, 2011, 02:31:37 PM »
Iti voi prezenta un vinator din umbra ce ar trebui sa aiba pe celelalte trebuie sa le studezi singur
Cam asa este :Trebuie sa aiba dexteritate mai  multa decit aglilitate
Salva 5 ,Cu ochi de vultur,maiestire cu arbaleta sau arcul si sa nu uitam de lovitura critica desigur
Cu cit sunt dezvoltate mai bine aceste abilitati cu atit iti va fi mai usor in lupte
Iar cind echipezi un mercenar iti recomand ca obiectul sa aiba mai multa dexteritate