Author Topic: zašto??  (Read 2931 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mata031

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 77
  • Karma: +6/-60
    • View Profile
zašto??
« on: May 15, 2011, 08:46:38 AM »
zašto se ne mogu logirati u igricu na igraču na kojem sam registriran na realm beta i realm 3? kada kliknem na koji realm želim ući traži me da ponovno unesem ime i pass, kada unesem opet me traži istu stvar i tako u nedogled!!!

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: zašto??
« Reply #1 on: May 15, 2011, 10:10:59 AM »
ostavi nick tog junaka pa se bude provjerilo :)

Offline mata031

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 77
  • Karma: +6/-60
    • View Profile
Re: zašto??
« Reply #2 on: May 15, 2011, 10:28:13 AM »
lol ma mislim da je problem kod mene! ujutro mi se izbacio neki vrag i mislim da je blokirao neke accounte kao moglo bi naštetiti računalu, probat cu na laptopu ući ako ne ide onda je neki problem kod bugara. neću odma zaduživat tigera da mi riješi to posto sam ga već zaposlio da mi 1 bug riješi tako da čekam da mi popravi alat prvo onda ovo ako je problem u igri ako je problem kod mene onda ću ja već nešto smisliti.....

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: zašto??
« Reply #3 on: May 15, 2011, 01:02:40 PM »
lol ma mislim da je problem kod mene! ujutro mi se izbacio neki vrag i mislim da je blokirao neke accounte kao moglo bi naštetiti računalu, probat cu na laptopu ući ako ne ide onda je neki problem kod bugara. neću odma zaduživat tigera da mi riješi to posto sam ga već zaposlio da mi 1 bug riješi tako da čekam da mi popravi alat prvo onda ovo ako je problem u igri ako je problem kod mene onda ću ja već nešto smisliti.....
Koji antivirusni koristiš? Neki antivirusni prepoznaju skripte u igri kao nešto štetno, ne bi znao razlog zašto.

Offline mata031

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 77
  • Karma: +6/-60
    • View Profile
Re: zašto??
« Reply #4 on: May 15, 2011, 03:12:50 PM »
au imam norton, mcafee security scan neznam ni odakle mi taj, imam i ccleaner instaliran i danas počelo tako blokirat kada kada kliknem na koji realm želim ići opet me traži lozinku i ime i kada ponovno upišem pdoatke opet traži isto tako da neznam šta je....    P.S.   tiger ti onda kada sutra oni lijeni bugari dođu na posao sredi onaj moj alat umirem više ne mogu ga gledat   ;))