Author Topic: ????????????????  (Read 3402 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
????????????????
« on: July 14, 2011, 05:14:03 PM »
ce se intampla cu casa imperiala de licitatii ????? dupa doua pagini se intuneca nu mai pot cumpara nimic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: ????????????????
« Reply #1 on: July 14, 2011, 06:43:40 PM »
Va rog fara panica. Se va rezolva, este o problema globala  :-X .

Offline CEAX

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: ????????????????
« Reply #2 on: July 14, 2011, 09:49:04 PM »
SI AURUL CA SA SCOATEM LA LICITATIE SETURILE SI ALTE LUCRURI PROSTI (ADICA NOI ) LE PLATESC NU ADICA LE-AM PLATIT (VAZAND CA PENTRU UN COSTUM SE IA 7% + 2 % VANZARE IMEDIAT )EU AM PIRDUT DOAR CATEVA SUTE DE MII PE CARE NU O SA LE MAI VAD NICIODATA DE LA JOC ,...PENTRU O PROBLEMA GLOBALA  *WALL* *WALL* *WALL*

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: ????????????????
« Reply #3 on: July 14, 2011, 10:03:27 PM »
nu este globala asta e sigur ! eu nu pot sa cumpar nimic dar de vandut  vand , deci altii au acces la cumparaturi. ce se intampla mai exact??????

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: ????????????????
« Reply #4 on: July 14, 2011, 11:05:59 PM »
Va rog sa ma scuzati, tarziu am fost informata...  :-[.
A fost schimbata sistemul de cautare a obiectelor. Acum pentru a gasi obiectul de care aveti nevoie este nevoie de tastat "Search" care se afla langa "Resetare filtru"

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: ????????????????
« Reply #5 on: July 15, 2011, 08:01:31 AM »
pai asta am vazut dar dupa doua cautari se intuneca ecranul si nu poti ajunge la ultimile lucruri aparute , practic este inutilizabil , eu cel putin nu pot cumpara mai nimic nou doar pana in 10 ore :(.....................deci.?????????????????????????????????????????

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: ????????????????
« Reply #6 on: July 15, 2011, 08:32:44 AM »
si cand dai search pe  seturile complete nu merge si doi cum caut cisme de seturi pentru arcasi? cisme de piele sau placate?

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: ????????????????
« Reply #7 on: July 15, 2011, 10:39:09 AM »
aoleuuuuuuu ce se intampla soroooo ??? nici retetele nu merg si am pus la vanzare o reteta epica rang 6 cu 27 000 000 iti dai seama cat comision am platit degeaba????????  cand se rezolva problemele?

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: ????????????????
« Reply #8 on: July 15, 2011, 11:21:08 AM »
pai asta am vazut dar dupa doua cautari se intuneca ecranul si nu poti ajunge la ultimile lucruri aparute , practic este inutilizabil , eu cel putin nu pot cumpara mai nimic nou doar pana in 10 ore :(.....................deci.?????????????????????????????????????????

Ecranul nu se intuneca dar te afli jos la pagina. Ridica pagina sus si vei vedea sfarsitul obiectelor alese.

si cand dai search pe  seturile complete nu merge si doi cum caut cisme de seturi pentru arcasi? cisme de piele sau placate?

Dupa fiecare tip de vizualizare tasteaza Search. Chear de ai ales doar cizme din piele si ai tastat Search iti va prezenta toate cizmele de la rang 1-7 care sunt pe piata.

aoleuuuuuuu ce se intampla soroooo ??? nici retetele nu merg si am pus la vanzare o reteta epica rang 6 cu 27 000 000 iti dai seama cat comision am platit degeaba????????  cand se rezolva problemele?

Despre seturi complete si retete sa raportat.... Verificati internationalul.


P.S. De fiecare data la schimbarile in joc, sunt unele dereglari. Inainte de a incerca "inovatiile", nu va grabiti sa le implementati, verificatile daca lucreaza corect. Sau cel mai bine intrati deodata pe forum international sa vedeti opinia altor jucatori.