Author Topic: CHAT  (Read 4882 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
CHAT
« on: July 15, 2011, 04:12:27 PM »
chat mi vise uopce ne radi, tj ja dobijem poruku od nekoga ali nemogu na nju odgovorit...., što se dešava..., ili onako prvo radi minutu kad se pokusavam s nekim dogovorit i sam od sebe zasteka zbloka...., ja lupam po tipkovnici ali nista nece ajde da rjesimo problemcic

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: CHAT
« Reply #1 on: July 15, 2011, 07:44:49 PM »
Danas je chat trebao biti restartan popodne, ako to nije pomoglo, javim u ured, ali u ponedjeljak.

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: CHAT
« Reply #2 on: July 16, 2011, 11:10:02 AM »
i dalje mi chat ne radi, not working, i onda moram pisat masovne poruke u savez pa se oni ljute...., ajde tiger slozi mi to sto prijeeeeeeeee, lud sam bez chata *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: CHAT
« Reply #3 on: July 16, 2011, 02:26:12 PM »
Koje je ime saveza? Javim u uredu u ponedjeljak, prije ne mogu.

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: CHAT
« Reply #4 on: July 16, 2011, 11:09:32 PM »
Morska reacro :)

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: CHAT
« Reply #5 on: July 18, 2011, 09:32:33 AM »
ce bit to sredjeno..., s chatom???' e da i imam primjedbe na ove super novosti poput ultra BRZE AUKCIJE sad..., uopce nista nije bolje napravljeno nego mi samo sve zabloka od kad je nova uvedena, kad pretrazujem aukciju, samo mi se sve odjednom zacrni i moram refresat strranicu cijelu i onda opet sve ispocetka issssss, promjene su smeće..., više neznaju sta da rade pa rade gluposti, tiger sredi mi to  :-X :-X

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: CHAT
« Reply #6 on: July 19, 2011, 09:24:51 AM »
Što se tiče chata... admin je bio na tvom računu i chat funkcionira normalno. Da li postoji šansa da pokušaš sa nekim drugim browserom. Ne znam koji koristiš, ali recimo da probaš sa nekim drugim od ova 4: mozilla firefox, IE, Opera, Chrome. Updataj flash player. Ako ne pomogne, budemo provjeravali dalje.

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: CHAT
« Reply #7 on: July 19, 2011, 11:29:11 AM »
e ovak imam operu 12.0 znaci zadnji update, i skuzio sam kak funkcionira chat ali jbt nekuzim zbog cega, ovak nekad radi nekad ne, ali recimo moram si otvorit recimo statistike i chat, i onda ako mi nepise chat moram klikat sa strane po statistikama i onda provjeravat na chatu dok ne pocne pisat i tak stalno....., nekuzim u cemu je problem

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: CHAT
« Reply #8 on: July 19, 2011, 11:57:22 AM »
e ovak imam operu 12.0 znaci zadnji update, i skuzio sam kak funkcionira chat ali jbt nekuzim zbog cega, ovak nekad radi nekad ne, ali recimo moram si otvorit recimo statistike i chat, i onda ako mi nepise chat moram klikat sa strane po statistikama i onda provjeravat na chatu dok ne pocne pisat i tak stalno....., nekuzim u cemu je problem
Da li igraš više računa pa se prijavljuješ u više tabova istovremeno??
Da li isto radi sa IE ili mozillom?

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: CHAT
« Reply #9 on: July 19, 2011, 02:32:48 PM »
nemam, samo ovaj racun crazymed0...., nisam ni probavao s ostalima browserima