Author Topic: TRESA  (Read 2706 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
TRESA
« on: July 21, 2011, 06:08:46 PM »
am maxim de mestesugarit la rangul 1 ! cum fac sa obtin si eu TRESA pentru maestru mestesugar de rang 1 ?

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: TRESA
« Reply #1 on: July 21, 2011, 10:08:57 PM »
Daca ai maxim la ambele profesii si nu ai tresa, atunci e bug. Eu avusem la rang 4 si nu era afisata in profil, dupa ce am implinit si la rang 5 am scris pe international. Timp de 2 luni am scris cereri cu rugaminte sa-mi afiseze realizarile in profil, insa am fost ignorata   *UNDECIDED* :'(. Sa ma scuzi a_t_ daca ai aceiasi problema pe care am avut-o eu, atunci nu te voi putea ajuta cu nimic. Poate cu timpul dupa ce vor regla jocul la normal, vor aparea realizarile in mestesug la jucatori...

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: TRESA
« Reply #2 on: July 21, 2011, 10:23:48 PM »
ce bul____ii !!! :( :( :(  ! oricum mersy mult ! ca intotdeauna tu esti o dragutza ! :-[

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: TRESA
« Reply #3 on: July 22, 2011, 01:39:35 PM »
miau dato !!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Offline onitel

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 76
  • Karma: +4/-11
  • [URL=http://www.imagecross.com/][IMG]http://hostin
    • View Profile
Re: TRESA
« Reply #4 on: January 03, 2012, 01:40:03 PM »
si eu am o problema cam de acest fel , la rangul 3 am facut toate misiunele in afara de lostscribe , pe care nu o pot accepta si care a aparut cind eu eram la nivel 34 , la rangul 4 mi-a rams de facut doar 2 aventuri pina la capat , si la rang 2 la fel am facut toate aventurile inafara de 1 singura ,va inchipuiti trebuia sa adun 120 de stejar sau frasin  :( asa ca am lasato ,,,,,,!! problema ca nu imi arata ceea ce am facut , si multora li se pare ca sunt un jucator pasiv si slab , nu zic , acum la rang 5 sa schimbat putin viata , sunt cam slab dar in citeva saptamini sper sa ajung la normal :) sa le arat cine sunt eu alora la pvp >:( :D , dar vreau si eu intro alianta mai puternica , in alianta din care fac parte acum joc doar eu si scglc , liderul nu stiu ce e cu el , joaca dar e vrajitor cu arma pentru o singura mina si scut ??? nu am mai vazut asa ceva !!!!

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: TRESA
« Reply #5 on: January 03, 2012, 07:14:38 PM »
si eu am o problema cam de acest fel , la rangul 3 am facut toate misiunele in afara de lostscribe , pe care nu o pot accepta si care a aparut cind eu eram la nivel 34 , la rangul 4 mi-a rams de facut doar 2 aventuri pina la capat , si la rang 2 la fel am facut toate aventurile inafara de 1 singura ,va inchipuiti trebuia sa adun 120 de stejar sau frasin  :( asa ca am lasato ,,,,,,!! problema ca nu imi arata ceea ce am facut , si multora li se pare ca sunt un jucator pasiv si slab , nu zic , acum la rang 5 sa schimbat putin viata , sunt cam slab dar in citeva saptamini sper sa ajung la normal :) sa le arat cine sunt eu alora la pvp >:( :D , dar vreau si eu intro alianta mai puternica , in alianta din care fac parte acum joc doar eu si scglc , liderul nu stiu ce e cu el , joaca dar e vrajitor cu arma pentru o singura mina si scut ??? nu am mai vazut asa ceva !!!!

E nevoie sa finisezi aventura in acelas rang, sa nu fii de un rang mai superior, ca sa-ti apara tresa in profil...