Author Topic: bug in orasul din padurea intunecata  (Read 2703 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mafyotul

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 52
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
bug in orasul din padurea intunecata
« on: September 07, 2011, 09:12:24 PM »
am toti mercenari cu 2 arme si imbracati in seturi respectiv setul arcasului, adeptului intunecat ,si ala de cutite de rang 4 la un mercenar ...toti pradatori fantoma cu 2 arme .... si sa observ ca sunt atacat de yobu_sama si toate atributele bonus oferite de seturi nu sunt oferite in timpul luptei ....asta am bagat de seama cand mam uitat la lupta si am vazut ca mercenari mei din 400-500 agilitate si dexteritate mai au cate uni maxim 400 dar majoritatea 300 200 si din 2900 viata cat stiam ca am la unul vad 2300 .......deci dezavantajat rog sa se ia masuri cu acest bug  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Offline mafyotul

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 52
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: bug in orasul din padurea intunecata
« Reply #1 on: September 07, 2011, 09:44:02 PM »
si asta se intampla numai la yobu_sama deoarece am atacat eu unul in oras si totul era normal cum ar trebui ...... ori e bug ori e "altceva" la mijloc ..... o fi ceva gen greathcheat care e nivel 1 si atribute 50 000 .... ori se joaca corect ori e bataie de joc

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: bug in orasul din padurea intunecata
« Reply #2 on: September 08, 2011, 12:38:41 AM »
Mai corect e yabu_sama... daca ai postat pe international vom astepta comentariile, poate fi si o explicatie, si un bug.....vom vedea... ;)