Author Topic: Propozycje  (Read 12969 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Amyleepl

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 152
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
Propozycje
« on: September 21, 2011, 12:12:37 PM »
Mam dwie propozycje:

1- Dlaczego nie ma dla wojownika broni zwiększającej dany atrybut np ileś % siły czy witalonośći dla mistyka i łowcy coś takiego jest.

2- wynagrodzenie za pracę jest śmieszne. Można by było je trochę podnieść i dodać niewielką ilość expa za każdą przepracowaną gadzinę. Np 10pd na każdy lvl bohatera.

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Propozycje
« Reply #1 on: September 21, 2011, 10:36:58 PM »
Broń zwiększająca siłę?
No niestety wojownicy mają i tak broń zazwyczaj z największą ilością obrażeń ale ciężką toteż logicznym jest ze nie zwiększa o ileś procent siły no chyba że to broń z opalem/specjalnym kamieniem. Wojownicy z taką bronią zniszczyli by i tak marny balans pomiędzy profesjami. Co do zwiększenia zwinności z laską czy zwinności i zręczności z nożem to też jest logiczne raczej był bym za tym by odpowiednia broń używana przez wojownika zwiększała pokaźnie szansę wojownika na trafienie :) Bo to byłby potężny bonus do broni mniej zbalansowanej.
Wynagrodzenie za pracę fakt mogło by być bardziej adekwatne do tieru. Ale jeśli chodzi o exp to moim zdaniem było by za łatwo...
« Last Edit: September 21, 2011, 10:40:01 PM by wazery »

Offline Amyleepl

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 152
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
Re: Propozycje
« Reply #2 on: September 21, 2011, 11:10:53 PM »
No dobra mniejsza z tym jaki atrybut. Przykładowo 1-rećzny miecz zwiększył by zręczność. Bo moim zdaniem Wojownik jest w tej grze niestety najsłabszy. CO z tego że ma ogromną ilość zadawanych obrażeń jak bardzo rzadko trafia.

A co do expa to jak byś robił np 1000 za całą noc to co to jest jak trzeba mieć np 150k na poziom
« Last Edit: September 21, 2011, 11:12:58 PM by Amyleepl »

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Propozycje
« Reply #3 on: September 21, 2011, 11:13:21 PM »
Toteż uważam ze broń typu jednoręczny miecz przy drugiej ręce wolnej powinien przy obliczaniu szansy trafienia dawać jakiś procent szansy więcej na to trafienie tak jak napisałem zwiększyć wojownikowi szansę na trafienie :)

Offline Miet

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Propozycje
« Reply #4 on: December 19, 2011, 11:54:45 AM »
Wojownik najsłabszy to pograj łowcą  :D

Offline Amyleepl

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 152
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
Re: Propozycje
« Reply #5 on: March 19, 2012, 02:49:19 PM »
Łowca to chyba najmocniejsza profesja. Jak ma dobrze dobrany sprzęt jest nie do trafienia a jego krytyki miotają najbardziej opancerzonych.

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: Propozycje
« Reply #6 on: March 19, 2012, 05:48:49 PM »
Miet, ja bym jednak obstawiał, że wojownik jest najsłabszy... Sprzęt w jaki mogą się wyposażyć łowcy na wyższych tierach (kusza na 6 tierze daje dużo uszkodzeń) i zręczność połączona w wyważony sposób ze zwinnością, dają łowcom przewagę.

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Propozycje
« Reply #7 on: April 03, 2012, 05:02:19 PM »
Ciężko się nie zgodzić  z przedmówcami. Gram wojownikiem i przy starciu z łowca praktycznie nie mam szans. Dlaczego wiekszość jako najemników bierze łowców a nie wojowników? Bo zanim wojownik zdąży uderzyć (o ile w ogóle trafi celnie przeciwnika) już jest mocno napoczęty albo ledwo zipie. Gdyby gra dawała  możliwość zmiany klasy gracza już dawno bym sobie zmienił wojownika na łowcę, a od nowa mi się grać nie chce..

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Propozycje
« Reply #8 on: April 03, 2012, 07:44:36 PM »
Nie masz racji . Wojownik jest najlepszą postacią po osiągnięciu 7 tieru i restarcie każdy zmienia na wojownika . Powiem Ci tak gram na świecie beta 7 tier i gwarantuję Ci że żaden łowca nie pokona w wyzwaniu mojego bohatera

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Propozycje
« Reply #9 on: April 03, 2012, 08:53:02 PM »
nie wiem co ma takiego Twoj bohater, bo moj jak spotka łowcę z 400 zwinnosci i zrecznosci to zalicza glebe..
Jeśli możesz podpowiedzieć, co najlepiej w Wojowniku zrobić by był skuteczny to będę wdzięczny. Myślę, że nie tylko ja ;)
Ewentualnie jakieś linki z imageshacka byłyby mile widziane :)

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Propozycje
« Reply #10 on: April 04, 2012, 06:46:13 AM »
Na łowce z dużą liczbą punktów zręczności i zwinności podstawą jest blok spory blok . Ja walczę furią z dwoma mieczami blok ponad 100 i siekam nawet łowcę duchów ( o ile nie zapomnę założyć swoich krwawych mieczy co czasami mi się zdarza :()

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Propozycje
« Reply #11 on: April 06, 2012, 05:06:52 PM »
Coż, wiele ta podpowiedz nie wniosła do mojej postaci..

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Propozycje
« Reply #12 on: April 06, 2012, 06:33:12 PM »
Aż z ciekawości zarejestrowałem się na 3 - świecie . I z tego co pamiętam kiedyś już udzielałem Ci rad jednak jak widzę wogóle z nich nie skorzystałeś .  Maasz słabego bohatera tzn słabo wyposażony,bardzo słabo porozdzielane punkty nie dziwię się że dostajesz łupnia . Podstawa u wojownika to siła witalność i pancerz . Ty nie masz żadnej z tych trzech rzeczy. Pancerz i rękawice dla łowcy nie pasują do wojownika , topór na broń też za bardzo się nie nadaje . Jak dojdziesz do 55 poziomu zmień pancerz ( cały )tak żeby twój bohater miał  dużo witalności i siły porozdzielaj tak punkty żebyś mógł walczyć dwoma mieczami załóż takie żęby miały  spory blok i krytyczny cios dodaj do tego młynek na piąty poziom i tam gdzie teraz walczysz powinnieneś spokojnie pokonać swoich przeciwników bez użycia najemników

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Propozycje
« Reply #13 on: April 06, 2012, 07:23:53 PM »
Czekam na poziom 55, mam 5 epickich przepisów do zrobienia aby uzbroic swojego wojownika. Jesli chodzi o pkt to poza siła i witalnoscia zainwestowalem tylko w zrecznosc, bo wydaje mi sie, ze trafienie przeciwnika jest rownie wazne co liczne HP, o ile nie wazniejsze... co z tego, ze bede mial duzo HP jak przeciwnika nie trafie w ogole.. Biżuterie noszę do zbierania $, normalnie na fabuły zakładam inna, bardziej wypasioną. Co do Walki 2 mieczami, to zastanawialem sie nad mieczem i sztyletem, mam taki jeden za fabułę: http://img193.imageshack.us/img193/2355/sztyleta.jpg , co o nim sądzisz? Poza tym - siła i witalność porówno? wydawalo mi sie, ze juz tak kiedys mialem..nie sprawdzało się to. o jednoręczne miecze ciezko, na aukcji tego nie kupisza a z misji to badziew.. Ten topor co mam pomogl mi przejsc fabuły do 54 poziomu.

Mam tez bardzo dobrą tarczę Pana Najwyższego, blok 60+22, + sił 12 + zrecznosc 20 + witalnosc 24 ale do tego trzeba by sie zmienic profesja, bo ciezkich tarcz nosic nie moge teraz
« Last Edit: April 06, 2012, 07:30:57 PM by Anubis78 »

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Propozycje
« Reply #14 on: April 06, 2012, 07:59:45 PM »
Sztylet jest dobry ale dla łowcy . Dla wojownika podstawa to dwa miecze z dużym blokiem i krytykiem . Co do zręczności powim Ci tak to ważna rzecz ale dla wojownika nie jest to aż tak bardzo ważne . Im więcej masz  siły tym bardziej obniża Ci się . Rozdzielenie punktów to 70 do 30 procent 70 do witalności 30 do siły . Co do tarczy to musiałbyś zmienić się w strażnika odradzam w tierze 6 i 7 najlepiej sprawdza się furia ze swoim okrzykiem bojowym  Zarejestruj się na drugim świecie . Popatrz tu na wojowników . Ja jestem trochę  w szoku jak widzę jakiej broni używają gracze ( wojownicy ) ze świata 3 ( sztylety ) popatrz na 2 świat będziesz miał lepszą perspektywę  :)
« Last Edit: April 06, 2012, 08:01:23 PM by ulvhedin »