Author Topic: Statystyki  (Read 2698 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nariel

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 6
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Statystyki
« on: October 12, 2011, 06:23:24 PM »
Mam jedno pytanie ,z czego wynika różnica w statystykach miedzy profilem postaci ,a statystykami podczas pojedynku. I nie chodzi mi o pojedynki z postaciami które obniżają statystyki. Po prostu nie mogę się doliczyć jakichś 64 pkt zręczności i nie mam pojęcia co ma na to wpływ. Ponieważ nie mogę się doczekać na odpowiedz od IH może ktoś wie o co tu chodzi  :D

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Statystyki
« Reply #1 on: October 15, 2011, 11:15:38 AM »
Te same osoby odpowiadają w poproś o pomoc jak i tu zwyczajnie paru z nas zabalowało lub nie wiedziało czemu. Ja wiem że ten błąd (ponoć tylko wizualny) występuje od dawna. Nie wiem czemu dokładnie on występuje ale opcji jest kilka: używasz mikstur(ale wątpię ze aż 64 punkty) opcja druga nie pokazuje premii jaką masz dzięki zestawowi który nosisz (jeśli nosisz), te punkty z bonusu nie zawsze są poprawnie wyświetlane od co :). Pozdrawiam a w poproś o pomoc napiszę Ci jakąś odpowiedź byś nie blokował sobie możliwości zadawania pytań. (maks 2 niedopowiedziane pytania na osobę z uwagi na spamerów ;) )
« Last Edit: October 15, 2011, 11:18:00 AM by wazery »

Offline Nariel

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 6
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Statystyki
« Reply #2 on: October 15, 2011, 02:33:48 PM »
dzięki za odpowiedz ,ale wole żeby w końcu udzielił odpowiedzi ktoś z IH   bo coraz więcej błędów pojawia się  w grze i jakoś nikt ich nie naprawia i nawet nie raczy udzielić odpowiedzi dlaczego do tego dochodzi ,a jeżeli to jest tylko błąd wizualny to dlaczego nie dotyczy wszystkich graczy?

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Statystyki
« Reply #3 on: October 15, 2011, 03:04:51 PM »
Wazery udzielił Ci dokładnej odpowiedzi . Zdarzają się błędy jak w każdej darmowej grze przeglądarkowej . Priorytet mają poważne  błędy , wizulane są naprawiane w drugiej kolejności

Offline Nariel

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 6
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Statystyki
« Reply #4 on: October 15, 2011, 06:19:06 PM »
co to za wizualny błąd jak mając 400 zręczności nie trafiasz przeciwnika mającego 350 zwinności? i przestańcie gadać o wizualnych błędach ,bo wizualny błąd to różnica w kolorkach ubranka ,a nie w statystykach  *UNDECIDED* ,a niedziałający komunikator to błąd wizualny czy poważny?
« Last Edit: October 15, 2011, 06:27:34 PM by Nariel »

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Statystyki
« Reply #5 on: October 15, 2011, 10:06:06 PM »
Niedziałający komunikator został przedyskutowany na angielskiej części forum a odpowiedź jest równie zdawkowa: serwery są przeładowane (jakby nie można było z uwagi na to rozszerzyć zoptymalizować?) ale na lepszą odpowiedź nie licz bo z tym wizualnym błędem walczyliśmy kawał czasu i tylko tyle jest. Co do trafienia jaki to bohater? Dodatkowo musisz uwzględnić poza atrybutami umiejętności. Jak dobrze dobrał to trudno będzie go trafić. Ta gra wbrew pozorom ma mocno skomplikowaną mechanikę a im więcej umiejętności tym bardziej się mechanika walki komplikuje atrybuty są ważne ale umiejętności też. Tylko dobre ich połączenie daje nam sukces i co jest najlepsze każde ułożenie ma mocne i słabe strony :)