Author Topic: zawód  (Read 2580 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline wb78

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
zawód
« on: July 17, 2009, 01:44:51 PM »
mam pytanie czy można spokojnie grać jako rzemieślnik czyli w moim przypadku zajmować się tylko kopaniem handlem i produkcją czy jednak konieczne jest też robienie klasycznych misji??
Drugie pytanie czy skoro do produkcji/kupna niektórych rzeczy są potrzebne diamenty to czy można doczegoś tutaj dojść bezpłatnie?
dzięki

chegewara

  • Guest
Re: zawód
« Reply #1 on: July 17, 2009, 01:56:29 PM »
na oba pytania odpowiedź brzmi tak chociaż jest to dużo trudniejsze.
o ile możliwe jest prowadzenie gry tylko jako rzemieślnik o tyle pomocne jest osiągnięcie chociaż poziomu 10 bohatera. prowadzenie gry jako rzemieślnik w dobrze zorganizowanej gildii daje tak duże korzyści wszystkim w gildii, że nawet nie macie pojęcia. na serwerze beta jest gildia reacro. tam jest tak ustawiona współpraca, każdy ma wytyczone zadania, że większość osób jest wyposażona w sprzęt legendarny i epicki a wszyscy mają tyle kasy, że nie mają co z nią robić. diamentów ze sprzedaży przedmiotów też mają sporo bo sam kupiłem kilka przedmiotów. i tutaj jest odpowiedź na drugie pytanie. dobry rzemieślnik jest w stanie sprzedawać swoje wyroby za spore ilości diamentów bez potrzeby kupowania ich za pieniądze 8)

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: zawód
« Reply #2 on: July 17, 2009, 02:19:06 PM »
Hmm recaro to wzór do którego można dążyć i podziwiać niestety nie mamy tylu rzemieślników w peace brothers by chociaż w części im dorównać

chegewara

  • Guest
Re: zawód
« Reply #3 on: July 17, 2009, 02:28:52 PM »
Hmm recaro to wzór do którego można dążyć i podziwiać niestety nie mamy tylu rzemieślników w peace brothers by chociaż w części im dorównać

mamy, tylko nie została odpowiednio poprowadzona nasza gildia. na przykład większość skór które mogły posłużyć do rozwoju jednego wytwórcy pancerzy pewnie poszła na rynek. w tej chwili też mielibyśmy pancerze co najmniej legendarne 8)

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: zawód
« Reply #4 on: July 17, 2009, 04:27:25 PM »
do legendarnych brakuje mi tylko 3 punktów rzemiosła żeby robić legendarne tier2 ale tier 2 to nie to co chcę osiągnąć

Offline wb78

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: zawód
« Reply #5 on: July 17, 2009, 06:12:56 PM »
To w takim razie jeśli jakaś gildia na becie chce przyjąć początkującego rzemieślnika to się zgłaszam narazie mam lvl 5 łowca górni / zbrojmistrz
Mogę się całkowicie podporządkować gildi ale wolałbym zachować profesje :)

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: zawód
« Reply #6 on: July 18, 2009, 09:42:52 AM »
Trzeba było pisać wczoraj bo na dzisiaj mamy komplet :(

Offline Wieczoor

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 85
  • Karma: +8/-1
    • View Profile
Re: zawód
« Reply #7 on: July 18, 2009, 02:32:38 PM »

To w takim razie zapraszamy do naszej gildii, niewielkiej, ale rozwijającej się:)