Author Topic: Tiger  (Read 3652 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marr

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 26
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Tiger
« on: July 17, 2009, 08:53:04 PM »
ti si kovac oklopa i rudar, ako sam dobro vidio pa bih trebao neke tvoje savjete... ti si sad razina 3 u kovanju oklopa jer si lvl 35, pa me zanima koristi li mi vise rudar ili kozar za obradivanje malo jacih oklopa... trebao bih neke oklope za rendzera(kad cu biti veci lvl) pa me zanima, mogu li napraviti bolje oklope iz ruda ili od koze?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Tiger
« Reply #1 on: July 17, 2009, 09:26:11 PM »
Ja sam samo tier 4 rudar jer mi treba da bi imao bonuse na rudarenje, pa umjesto 2-4 rudarim 2-6. Inače za oklope za mistika i rendžera se većinom koristi koža. Jer kasnije oni ne mogu koristiti najteže oklope koji su samo od metala.  pa je kožar možda bolja solucija.

Offline marr

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 26
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Tiger
« Reply #2 on: July 17, 2009, 09:33:14 PM »
ne dobivas razine po nivou svojeg igraca? ako ne, kak ih oda dobivas?

mogu li rendzeri nositi lancane oklope, jer mislimda za njih ne treba koza... mi mozes reci kaj mi treba da izradim lancani oklop, kacigu i rukavice...
« Last Edit: July 17, 2009, 10:36:23 PM by marr »

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Tiger
« Reply #3 on: July 18, 2009, 02:29:18 PM »
ne dobivas razine po nivou svojeg igraca? ako ne, kak ih oda dobivas?

mogu li rendzeri nositi lancane oklope, jer mislimda za njih ne treba koza... mi mozes reci kaj mi treba da izradim lancani oklop, kacigu i rukavice...
http://forum.imperialhero.org/int/index.php?topic=1395.msg8426#msg8426
A lančane oklope možeš nositi nakon nivoa 15 i za njih trebaš brončane poluge.

Offline marr

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 26
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Tiger
« Reply #4 on: July 25, 2009, 11:29:30 AM »
imam neka pitanja vezano za specijalizaciju i kakvu ti imas specijalizaciju.

cuo sam da se to dobije na nivou 15, ali me zanima moram li to odmah uzeti na nivou 15?

ja sam rendzer nivo 11 i zanima malo pojasnjenje kod specijalizacije rendzera, znam da si i ti rendzer pa pitam tebe kako je to kod tebe funkcioniralo, kakvu ti imas specijalizaciju i jesi li zadavoljan time?

da mogu nositi srednje oklope, moram li odabrati posebnu specijalizaciju ili to dobim nakon nivoa 15 sa bilo kojom specijalizacijom?

ako bi mi mogao malo bolje opisati te dvije specijalizacije kod rendzera...

hvala

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Tiger
« Reply #5 on: July 25, 2009, 05:15:34 PM »
imam neka pitanja vezano za specijalizaciju i kakvu ti imas specijalizaciju.

cuo sam da se to dobije na nivou 15, ali me zanima moram li to odmah uzeti na nivou 15?

ja sam rendzer nivo 11 i zanima malo pojasnjenje kod specijalizacije rendzera, znam da si i ti rendzer pa pitam tebe kako je to kod tebe funkcioniralo, kakvu ti imas specijalizaciju i jesi li zadavoljan time?

da mogu nositi srednje oklope, moram li odabrati posebnu specijalizaciju ili to dobim nakon nivoa 15 sa bilo kojom specijalizacijom?

ako bi mi mogao malo bolje opisati te dvije specijalizacije kod rendzera...

hvala
Sve ćeš vidjeti kad dođeš na nivo 15. obje će ti specijalizacije biti opisane i svi skilovi vidljivi sa opisom pa ćeš moći odlučiti. I ne moraš odmah uzeti specijalizaciju već možeš kasnije, a možeš i promijeniti za 50 dijamanata kasnije ako ti se ne dopada.
1 specijalizacije je vezana uz borbu sa kopljima za bacanje, noževima i mačem, a druga za lukove i samostrele.

Offline marr

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 26
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Tiger
« Reply #6 on: July 25, 2009, 08:41:02 PM »
vidio sam da neki rendzer nosi teski stit, je li to moguce?

Offline Baldric

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 43
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Tiger
« Reply #7 on: July 25, 2009, 10:01:38 PM »
Mozda je bio heavy leather shield?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Tiger
« Reply #8 on: July 25, 2009, 10:05:39 PM »
Najteže metalne štitova može nositi samo ratnik. Rendžer može nositi kožne štitove pojačane sa metalom.