Author Topic: bug  (Read 4467 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sugusyamyam

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +1/-2
    • View Profile
bug
« on: December 13, 2011, 10:05:38 PM »
buna seara,am 3 conturi in alianta la care nu se vede "aliatii" "lupte""prada" etc si nici ultimele fauriri si asta de la inceputul jocului.Cele 3 conturi sunt:lizuca,gigibecali si pac-man13 toate din IH2.A fost cerut ajutorul moderatorilor dar nu sa rezolvat nici pana azi...Se poate face ceva in privinta aceasta? multumesc

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: bug
« Reply #1 on: December 14, 2011, 01:13:46 AM »
Despre lizuca stiu situatia...Am contactat-o pe zeita in particular despre acest bug, insa pana acum nu am primit nici un raspuns. Dar si pe international sunt multe rapoarte si fara raspuns. Problema e ca dupa anul nou apare versiunea 2 a jocului si toata echipa lucreaza asupra jocului. Iti multumesc ca ai raportat despre gigibecali si pac-man13. Daca dupa ce iese versiunea 2 a jocului vor mai fi aceste probleme, ma adresez in particular chear lui Oton. Eu voi urmari profilurile sus numite.

P.S. Prin acest topic as vrea sa rog jucatorii care au aceiasi problema ca a lui lizuca sa indice aici username si lumea in care joaca. Msc...

Offline jderjder

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: bug
« Reply #2 on: December 14, 2011, 08:58:34 PM »
Buna.....si la contul anadnairda din IH2 aceeasi problema......nu se vede nimik de la inceputul jocului.... :(

Offline sugusyamyam

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +1/-2
    • View Profile
Re: bug
« Reply #3 on: December 23, 2011, 10:35:57 AM »
si uite asa a mai trecut aproape 2 saptamani si nimeni nu a facut nimic in privinta asta,dar era ceva de asteptat daca de 6-7 luni de zile nu a facut nimeni nimic...TaniaR tu esti bine intentionat dar nu ai puterea de a rezolva dar adminii nostri mai traiesc?nu ne-am putea vota adminii?zeita sau cine o mai fi,poate au emigrat...

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: bug
« Reply #4 on: December 23, 2011, 12:03:56 PM »
si uite asa a mai trecut aproape 2 saptamani si nimeni nu a facut nimic in privinta asta,dar era ceva de asteptat daca de 6-7 luni de zile nu a facut nimeni nimic...TaniaR tu esti bine intentionat dar nu ai puterea de a rezolva dar adminii nostri mai traiesc?nu ne-am putea vota adminii?zeita sau cine o mai fi,poate au emigrat...

Crede-ma, sa doresc tare eu pot face furtuna intr-un pahar, ecest bug nu e unicul, sunt inca cativa jucatori care mi-au scris in particular cu alte tipuri de bug. Eu nu pot actiona acum fiindaca, imi vor inchide gura repede cu versiunea 2.0 a jocului. Da, zeita de mult timp nu a intrat pe acest cont, insa acest fapt nu inseamna ca ea nu e la curent cu ce se intampla in joc. Acum sunt cu manile legate.... vor trece sarbatorile si voi incepe a bate prin usi...

Offline onitel

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 76
  • Karma: +4/-11
  • [URL=http://www.imagecross.com/][IMG]http://hostin
    • View Profile
Re: bug
« Reply #5 on: December 23, 2011, 02:00:43 PM »
am trecut prin astfel de greuti cu jucatorul KtNeUroN, si le am la alti 2 jucatori , am observat ca daca ajungi la nivel 20 problema de a nu vedea nimic dispare, si totusi iti esi din minti dind refresh la pagina de vreo 5 ori pina vezi ceva si sa faci un pas in joc ca sa vezi incotro sa mergi , doar cind este la lupta totul e noormal

Offline sugusyamyam

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +1/-2
    • View Profile
Re: bug
« Reply #6 on: December 23, 2011, 06:48:31 PM »
nu functioneza level 20...lizuca lvl 38,,gigibecali lvl38,,pac-man13 lvl22....au trecut de mult de level 20

Offline onitel

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 76
  • Karma: +4/-11
  • [URL=http://www.imagecross.com/][IMG]http://hostin
    • View Profile
Re: bug
« Reply #7 on: February 15, 2012, 02:35:45 PM »
file:///C:/Documents%20and%20Settings/computer%201/%D0%A0%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%B9%20%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB/rtjsjyjyjytjtjkw.jpg

Offline sugusyamyam

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +1/-2
    • View Profile
Re: bug
« Reply #8 on: February 15, 2012, 11:02:56 PM »
aaa despre asta era vorba...am inteles tot :)