Author Topic: Problem z nagrodą za fabułę .  (Read 3526 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DenisGKS

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Problem z nagrodą za fabułę .
« on: December 14, 2011, 09:07:22 AM »
Witam . Ukończyłem tydzień temu ostatnią fabułę jaka mi została na T6 o nazwie Moc Starożytnych . W owych fabułach dostawało się głównie atrybuty do przedmiotów . W ostatnim lochu , pisało że nagroda jest otrzymanie losowo 20 atrybutu do mojej broni . Niestety , tak się nie stało , mój miecz nie został wzmocniony . Proszę o pomoc . Pozdrawiam .  :(

Nick : Denis_GKS
Świat : 3

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Problem z nagrodą za fabułę .
« Reply #1 on: December 14, 2011, 10:18:53 AM »
Więc żeby Ci pomóc sprawdz i napisz tu czy wykonując ostatnie zadanie z fabuły nie awansowałeś o tier wyżej lub czy broń którą posiadasz nie otrzymała wcześnie dodatku w postaci punktów atrybutu :) A i napisz mi jaka to jest broń
Pozdrawiam

Offline DenisGKS

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Problem z nagrodą za fabułę .
« Reply #2 on: December 14, 2011, 11:24:14 AM »
Oczywiście zadanie wykonałem w odpowiednim tierze co pokazuje fakt iż mam wszystkie plakietki ukończonych fabuł no i ten 56 lvl , niestety mój miecz otrzymał na T5 dodatek w postaci atrybutów , jednakże nie miałem pojęcia że nie może otrzymać drugi raz , nie ma nigdzie takiej informacji więc myślałem że po prostu atrybuty zostaną dodane . Czy da się coś z tym zrobić ?

Jest to miecz gwardzisty z legendarnego przepisu z T5 .
« Last Edit: December 14, 2011, 11:25:57 AM by DenisGKS »

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Problem z nagrodą za fabułę .
« Reply #3 on: December 14, 2011, 12:48:13 PM »
Niestety nie da się z tym nic zrobić , jeden przedmiot może dostać tylko jedno takie doładowanie .

Offline DenisGKS

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Problem z nagrodą za fabułę .
« Reply #4 on: December 14, 2011, 05:22:53 PM »
Nie ma możliwości dodania 20 atrybutów gdzie indziej ? Nie ma nigdzie informacji podanej że nie można 2 razy przedmiotu wzmocnić , przecież wszystkiego nie da się domyśleć czy zgadywać . Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby .

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Problem z nagrodą za fabułę .
« Reply #5 on: December 14, 2011, 07:28:56 PM »
Jest informacja gdy wracasz do karczmy i chcesz odebrać nagrodę wyskakuje Ci napis że do tej broni czy zbroji nie zostaną dodane punkty ponieważ już raz je dostała , wtedy masz możlowść zmienić przedmiot na który dostaniesz ten bonus Jest to na bank

Offline DenisGKS

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Problem z nagrodą za fabułę .
« Reply #6 on: December 14, 2011, 08:55:12 PM »
Za cholerę czegoś takiego nie było , jeśli jednak gdzieś to pisało to trudno mój błąd . Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam .

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Problem z nagrodą za fabułę .
« Reply #7 on: December 15, 2011, 07:22:17 PM »
Jest na bank sam się tak zrobiłem dwa tygodnie temu  :) Informacja powinna być w poradniku lub gdzieś tu na forum  ;)

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: Problem z nagrodą za fabułę .
« Reply #8 on: December 27, 2011, 05:47:02 PM »
Ludziki, chodzi o atrybuty jakie możesz rozdysponować w umiejętnościach, jeśli dobrze pamiętam to górne takie jak siła, witalność itp ale dodane bohaterowi a nie jego zbroi i broni