Author Topic: Głębokie Rozcięcie  (Read 3737 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Głębokie Rozcięcie
« on: February 23, 2012, 10:46:42 PM »
Witam, Używam umiejętności Głębokie Rozcięcie, ale nigdzie w czasie walki ani w raporcie po walce nie ma wzmianki o działaniu tej umiejętności i ilości zmniejszonego pancerza u przeciwników. Czy ta umiejętność w ogóle działa? Kiedy używam Okrzyku Bojowego - od razu widać, że przeciwnikom są odbierane punkty od atrybutów a przy Głębokim Rozcięciu nic się nie wyświetla, jakby ta zdolność nie dawała żadnego bonusu.

--- Odpowiedź, jaką udzielono mi w "poproś o pomoc" czyli "działa" - jest śmieszna... Może ktoś wyjaśni jak to działa i gdzie moge sprawdzić ile % pancerza przeciwnik stracił, a nie "działa" i goń się...

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Głębokie Rozcięcie
« Reply #1 on: February 24, 2012, 10:44:54 AM »
Zadałeś pytanie czy umiejętność działa czy nie działa . Napisałem Ci że działa nie wydaje mi się abym zrobił to w sposób śmieszny  :( Tak jak napisałem w ''poproś o pomoc'' po informacjach  jakie uzyskałem mogę stwierdzić że ''głębokie rozciecię'' działa aczkolwiek nie jest to widoczne w statystykach

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Głębokie Rozcięcie
« Reply #2 on: February 24, 2012, 07:23:48 PM »
Ale właśnie w tym rzecz, ze chciałbym widzieć na własne oczy jak to działa, tak jak to jest np z Okrzykiem. Dlaczego nie jest to widoczne? Ty masz pewność, że to działa, ja niestety tej pewności nie mam bo nie widze w raporcie, ze przeznaczone przeze mnie pkt na tą umiejętność w jakikolwiek sposób mi pomagają. Nawet nie ma wzmianki, że wojownik użył takiej umiejętności, zatem skoro nie ma tego w raporcie to bardziej kieruję się opinią, że nic mi to nie daje..

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Głębokie Rozcięcie
« Reply #3 on: February 24, 2012, 08:24:52 PM »
Kiedyś poruszaliśmy ten temat . Jescze raz Ci powtarzam ta umiejętnośc działa , nie jest to widoczne prawdopodonie gdy wejdzie nowa wersja gry będzie to widoczne
« Last Edit: February 24, 2012, 08:30:57 PM by ulvhedin »

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Głębokie Rozcięcie
« Reply #4 on: February 25, 2012, 02:14:05 PM »
Ogółem jak będzie raport z walki można obliczyć czy działa czy nie bo to jest do policzenia.

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Głębokie Rozcięcie
« Reply #5 on: February 28, 2012, 07:06:41 PM »
a jeżeli będę miał najemnika, który również posiada zdolność Głębokie Rozcięcie, to czy obniżenie zbroi wroga (moje Głębokie Rozcięcie i mojego najemnika) się zsumuje? I czy najemnik użyje zdolności przed walką, tak jak główny bohater, czy dopiero jak przyjdzie jego kolej do walki?

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: Głębokie Rozcięcie
« Reply #6 on: February 29, 2012, 11:17:10 AM »
nie szukałem nigdy najemnika z głębokim rozcięciem, ale na moje oko, najpierw Ty pomniejszysz wartość zbroi o określony procent, a potem z tego co zostanie pomniejszy Twój najemnik.

Powiedzmy 100 - 10% --> 90  potem 90 - 10% -->81, czyli nie do końca suma, bo przy sumie miałbyś efekt 80, a nie 81. Liczby przykładowe.

...nie wiem czy jest sens się skupiać na tym, korzystaj najpierw z pewnych atutów furiata, głębokie rozcięcie to chyba nie jest najlepszy sposób, ale może ktoś ma inne doświadczenie w tym tamecie
« Last Edit: February 29, 2012, 11:23:32 AM by Czesio_KLN »

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Głębokie Rozcięcie
« Reply #7 on: March 01, 2012, 09:33:59 PM »
Zapytam głupio: pomniejszanie zbroi wroga jest składane? Ja wątpię.. jeśli już ma być to ma tyczyć się pary atakujacy-ofiara za każdym razem w stosunku 1-1