Author Topic: Mistrzostwo Rzemieślnika T5  (Read 3293 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Mistrzostwo Rzemieślnika T5
« on: February 03, 2012, 05:48:55 PM »
Witam,
Byłoby miło zobaczyć tą odznakę w swoim profilu "Mistrzostwo rzemieślnika T5", chyba spełniłem już potrzebne wymagania.
Pozdrawiam,
Anubis78

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Mistrzostwo Rzemieślnika T5
« Reply #1 on: February 03, 2012, 08:23:54 PM »
Zrobiłes rzemiosło w tym samym tierze co jesteś ?

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Mistrzostwo Rzemieślnika T5
« Reply #2 on: February 03, 2012, 11:07:55 PM »
nie, dokonczylem w T6

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Mistrzostwo Rzemieślnika T5
« Reply #3 on: February 04, 2012, 09:19:34 AM »
Żeby dostać plakietkę trzeba ukończyć rzemiosło w tym samym tierze .

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Mistrzostwo Rzemieślnika T5
« Reply #4 on: February 04, 2012, 10:22:56 AM »
bez sensu. To tak jakby tytuł magistra można było zrobić do 25 roku życia, a ten co skończy studia mając np 45 lat to owszem, ma wykształcenie wyższe ale nie dostanie już tytułu mgr. Ta zależność jest zupełnie nielogiczna..

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Mistrzostwo Rzemieślnika T5
« Reply #5 on: February 04, 2012, 11:17:06 AM »
Co ja Ci poradzę takie są zasady gry  :)
« Last Edit: February 04, 2012, 11:19:39 AM by ulvhedin »

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Mistrzostwo Rzemieślnika T5
« Reply #6 on: February 04, 2012, 11:20:31 AM »
"takie są zasady" lub "taki jest regulamin" to typowe odpowiedzi na brak argumentów ;) Jak wszyscy wiemy, gra nie jest idealna, doskonała i wolna od błędów, a regulamin i zasady są dla ludzi, i jeżeli coś jest niewłaściwe to można to poprawić a nie kurczowo trzymać się błędnej teorii..
Dziękuję za dyskusję.
Pozdrawiam

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Mistrzostwo Rzemieślnika T5
« Reply #7 on: February 04, 2012, 11:30:33 AM »
Dla mnie jest to jak najbardziej właściwe , uważam że ukończenie fabuły czy wykonanie rzemiosła w tym samym tierze i otrzymanie za to plakietki mistrza rzemieślnika czy plakietkę za ukończenie przygody ma jak najbardziej sens . Wykonanie rzemiosła lub przygody bedąc w wyższym tierze i otrzymanie plakietki było by dziecinne łatwe a kto powiedział że ma być łatwo, założeniem twórców gry było żeby plakietka była trudno osiągalna   :) Napisałem Ci że ''takie ''są zasady '' ponieważ nie trafi do mnie Twój argument z tytułem magistra . Pozdrawiam
« Last Edit: February 04, 2012, 11:38:41 AM by ulvhedin »

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Mistrzostwo Rzemieślnika T5
« Reply #8 on: February 04, 2012, 01:08:27 PM »
zgodzę się z przedmówcą, że wykonanie fabuły z T5 będąc na T6 jest znacznie łatwiejsze i za to benefity się nie należą. Absolutnie się z tym zgadzam. Jednak wyprawianie skórek czy obrabianie kości jest takie samo na T5 czy na T6, różnica tylko w surowcach jakie sie obrabia, zatem bedac na T6 lub T5 obróbka surowców różnić sie moze jedynie narzędziem. Jednakze, skoro rzemiosło zostało tak drastycznie obcięte w porównaniu  z początkową grą, to czy ktoś użyje młotka +8 czy +10 ma znikome znaczenie na obróbkę surowców. A niejednokrotnie używałem młotka z T4, bo taki był dostępny. Żółte narzędzia - na 20 uderzen na T6 wyszedł 1 żółty przedmiot..to przynajmniej Tworcy gry by się nie wygłupiali z "obcinaniem" plakietki Mistrza Rz., bo na chwilę obecną, przy cenie surowców na T6, cenie diamentów, za które można kupić lepsze narzędzia do pracy i próbie sprzedaży swoich wyrobów tworzy rzemiosło zupełnie nieopłacalną dziedziną zabawy w IH.

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Mistrzostwo Rzemieślnika T5
« Reply #9 on: February 04, 2012, 02:56:05 PM »
Nie gram na 3 świecie więc nie wiem jaka jest tam sytuacja . Ogólnie powiem tak podstawa to dobra gildia , dobrze rozwinięte badania , ludzie z którymi można wymienić się surowcami . Nasz gildia ma dośc dobrze rozwinięte badania zarówno przy produkcji przedmiotów i obróbce materiału i niezależnie od kosztów handel jest bardzo opłacalny
« Last Edit: February 04, 2012, 03:00:51 PM by ulvhedin »