Author Topic: crafting  (Read 5005 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline narta

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 25
  • Karma: +2/-3
    • View Profile
crafting
« on: April 26, 2009, 06:17:48 PM »
ile macie ptk craftingu???
i takie pytanie,
tier craftingu to to samo co zwykły i jak sa związane???

Offline dabros

  • Polish GM
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 121
  • Karma: +25/-12
    • View Profile
Re: crafting
« Reply #1 on: April 26, 2009, 06:26:52 PM »
ile macie ptk craftingu???
i takie pytanie,
tier craftingu to to samo co zwykły i jak sa związane???

1. Armorsmith =  16/100 :(
2. Miner = 28/100

 

Offline Antheramis

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 20
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: crafting
« Reply #2 on: May 12, 2009, 01:39:53 PM »
jaki muszę mieć poziom postaci by mieć 2 poziom craftingu ?? mam już Tier 1 ponad 100, nawet mam odblokowane Tier 2, ale nie mogę nacisnąć oraz nie mogę nic zrobić z tego ... tzn po prostu nie widzę rzeczy jakie mógłbym robić z Tier 2

Offline czuban

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +2/-2
    • View Profile
Re: crafting
« Reply #3 on: May 12, 2009, 04:58:06 PM »
jaki muszę mieć poziom postaci by mieć 2 poziom craftingu ?? mam już Tier 1 ponad 100, nawet mam odblokowane Tier 2, ale nie mogę nacisnąć oraz nie mogę nic zrobić z tego ... tzn po prostu nie widzę rzeczy jakie mógłbym robić z Tier 2

dla tier 2 wymagany poziom 10

Offline Antheramis

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 20
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: crafting
« Reply #4 on: May 12, 2009, 05:27:06 PM »
dla tier 2 wymagany poziom 10

mam prawie 11 poziom postaci :/ dzisiaj osiągnę także kicha ....

Offline czuban

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +2/-2
    • View Profile
Re: crafting
« Reply #5 on: May 12, 2009, 08:16:40 PM »
mam prawie 11 poziom postaci :/ dzisiaj osiągnę także kicha ....

na pierwszej mapie nie miałem ash wood na kolejnych mapach dopiero znalazlem . Sprawdz czy przypadkiem nie masz tak samo ;)

Offline Antheramis

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 20
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: crafting
« Reply #6 on: May 12, 2009, 08:30:21 PM »
ale ja poprostu nie mam odblokowanego Tier 2 a powinienem mieć

Offline czuban

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +2/-2
    • View Profile
Re: crafting
« Reply #7 on: May 13, 2009, 09:53:32 AM »
ale ja poprostu nie mam odblokowanego Tier 2 a powinienem mieć

a tak przyszło mi na myśl czy ja nie miałem podobnie do czasu az nauczyłem się pierwszej rzeczy. Tier 1 masz już wszystko w kolejnych sam musisz się uczyć za pomocą zwoju . Morze znajdziesz w magazynie jakiś zwój i naucz się go. Wchodząc na postać i upuszczając ten zwój na nim ;)

Offline czuban

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +2/-2
    • View Profile
Re: crafting
« Reply #8 on: May 14, 2009, 07:13:50 PM »
pytanie co się stało z narzędziami ??? nie można ich już wytwarzać a te co miałem zrobione wcześniej z tier 2 znikneło mi ??? jakis czas temu myślałem że sprzedałem ale chyba tak nie było

I kolejna sprawa czemu mi punkty nie rosną gdy przekroczyłem 200 ??? mam 201 i tier 2. Tworząc nowe przedmioty nie rośnie mi ??? to tak się zastanawiam jak ja mam zdobyc te 400 aby robic unikalne  ??? czy coś mi umkneło ??? przeglądnołem forum Angielskie i nic tam nie widziałem co do zmiany ????

Ostatnio jakoś dziwne rzeczy się dzieją  :-\

Offline Wieczoor

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 85
  • Karma: +8/-1
    • View Profile
Re: crafting
« Reply #9 on: July 20, 2009, 05:12:02 PM »
I kolejna sprawa czemu mi punkty nie rosną gdy przekroczyłem 200 ??? mam 201 i tier 2. Tworząc nowe przedmioty nie rośnie mi ??? to tak się zastanawiam jak ja mam zdobyc te 400 aby robic unikalne  ??? czy coś mi umkneło ??? przeglądnołem forum Angielskie i nic tam nie widziałem co do zmiany ????

Zawód rzemieślnika będzie dawał większą szansę na lepsze wyniki po osiągnięciu następujących etapów:
punkty wytwarzania (CP):
100 - odblokowuje możliwość produkcji przedmiotów na wyższym tier,
200 - szansa na wytworzenie rzadkich przedmiotów (CP będą przyznawane tylko gdy zostanie wytworzony rzadki przedmiot)
300 - szansa na wytworzenie Legendarnych przedmiotów (CP przyznawane tylko gdy zostanie wytworzony legendarny przedmiot)
400 - szansa na wytworzenie epickiego przedmiotu

Polecam link:  http://forum.imperialhero.org/int/index.php?topic=1527.0

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: crafting
« Reply #10 on: July 20, 2009, 05:43:38 PM »
Wiesz co tamten post jest z maja jeszcze ;) a ta osoba już na pewno nie gra na alfie albo już się o tym dowiedziała.

chegewara

  • Guest
Re: crafting
« Reply #11 on: July 20, 2009, 08:42:02 PM »
ten link to jest tłumaczenie jednego z programistów z wczesnej wersji gry na alfie.

co do craftingu, po osiąbnięciu 200 CP zamiast ilości zdobywanych punktów pojawia się znak zapytania. warto przeczytać co tam jest napisane. ogólnier chodzi o to, że od tej pory trzeba będzie wykonać krytyczne wytwarzanie, tzn w przypadku przedmiotów zrobić rzadki a później także unikalny lub legendarny, w przypadku materiałów z tej samej ilości składników uzyskamy więcej materiału 8)

Offline Wieczoor

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 85
  • Karma: +8/-1
    • View Profile
Re: crafting
« Reply #12 on: July 20, 2009, 09:15:50 PM »
Dziękuje obu kolegom za pomoc. Z maja, ale jaja ;D nie przeczytałem ;D
a co do poziomu ponad 200 CP to czy przedmioty rzadkie, a potem unikalne wytwarzam celowo, czy trafiają się przypadkiem???
jak ślepej kurze ziarno? 
Dzięki raz jeszcze :D

chegewara

  • Guest
Re: crafting
« Reply #13 on: July 20, 2009, 09:22:01 PM »
wyrabiasz sobie przedmioty jakie chcesz i masz szansę na wytworzenie "niezwykłych" (podana jest pod obrazkiem przedmiotu). to czy zrobisz taki jest przypadkowe. ja ostatnio zrobiłem ponad 30 łuków z szansą 14,3% na rzadki i wyszły mi tylko 2 a liczyłem na co najmniej 5 8)